Nejnovější recenze ze sekce GPS navigace

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2023

Super

TomTom GO Expert 7˝

TomTom GO Expert 7˝

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. března 2023

• Občas hlásí mobilní radary
  • Někdy mě to tahá zákazy , někdy mě táhne takovými cestami že mě spíš trestá než by pomohla.

Ověřený zákazník Alza.cz Jaroslav Hošek

Přidáno: 11. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Navigace bez návodu.Složité nastavení.Zkoušel jsem jízdu z domova do Mar.Lázní přibližně 30km.Dvakrát mi navigace informovala že mám odbočit na lesní cestu.Nic se nezměnilo ani po aktualizaci.Velká nespokojenost na navigaci se nedá spolehnou dělá si co chce.

TomTom GO Classic 5˝

TomTom GO Classic 5˝

Ověřený zákazník MALL.CZ Míla

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Intuitivní ovládání a nastavení i pro uživatele v pokročilém věku.

Pro mne žádná

TomTom GO Expert 6˝

TomTom GO Expert 6˝

Ověřený zákazník Electro World Uživatel

Přidáno: 8. března 2023

Zakoupeno v Electro World

• Rychlé vyhledávání a čitelný display
  • Nerozumím tomu proč navigace neumí najít čísla popisné jen adresy ulice? Když se neprihlasite k účtu TomTom tak to najít umí vše. Ale po přihlášení to najde jen v naší zemi pomocí hlasového zadávání. Je to softverova chyba která půjde opravit aktualizaci ale komu to nahlásit když podpora TomTom už neexistuje?!
  • Proč hlasové instrukce mluví jako lopata? Příjezd v tolik a tolik MINUTIJU? Už nemáme slovo MINUT nebo co?
  • Proč čísla silnic které jsou třeba třímístné přidává další tři nuly? Třeba silnice 123 přečte jako 102003 proč? Opět sw chyba ale komu ji nahlásit????
  • Díky nulové technické podpoře si už TomTom nikdy nekoupím a už ho nikdy nedoporučím. A to podotýkám že jsem tomtoma používal dobrých 20 let s různými přístroji od one 1 až předposlední TomTom GO profesionál. Bohužel navigace expert je návrat do minulosti a totálně mě zklamala.

Po 4 letech používání TomTom GO 6250 profesionál jsem se těšil na navigaci novou a zvolil jsem vyšší řadu expert. Navigace mě totálně zklamala a byla to má nejhorší koupě kterou jsem mohl kdy udělat. Dokud se neopraví ta softwarová chyba že to nenajde adresu s číslem popisným tak je to úplně k ničemu. Bohužel když jezdím kamionem tak nemůžu spoléhat na to že se kdekoliv kdykoliv můžu s takovouhle soupravou otočit.

NAVITEL MS700

NAVITEL MS700

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Milan

Přidáno: 7. března 2023

(naposledy upraveno 7. března 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Krátká doba na objektivní hodnocení.Navigace je velice přesná,velká a přehledná obrazovka,jednoduché nastavení a mnoho funkcí.Velice dobrá cena,nelze jinak než doporučit!!!
  • Nic!!!

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Jaroslav Bereza

Přidáno: 2. března 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Robustní
  • Praktická karabina k zavěšení na batoh... v případě úrazu to určitě chcete mít po ruce
  • Působí to poměrně voděodolně
  • Může zachránit život v místě kde není mobilní signál
  • Trackování je výchozím stavu zapnuté a pokud jste např. v přístřešku tak to bude pořád dokola zkoušet odeslat signál a poměrně rychle se vybije baterka.
  • Je to opravdu citlivé na zakrytí oblohy. V budově to signál většinou nepošle.

Funguje to. Dají se s tím posílat SMS odkudkoliv na světě. Základní předpověď počasí se taky hodí, když vás čeká náročný terén a na 4 dny starou předpověď už není spoleh. Dá se tam nahrát i orientační trasa, kde vidíte jak moc jste se od ní odchylili. Je tam sice limit na počet bodů trasy, ale podařilo se mi to obejít. Sice tam je jenom čára a šipka a displej má jenom černou a bílou barvu, ale pokud selže hlavní navigace, tak se aspoň neztratíte až tak moc.

TomTom GO Discover 7

TomTom GO Discover 7

Ověřený zákazník Nabídky.cz Jarmil

Přidáno: 26. února 2023

Zakoupeno v Nabídky.cz

• Splnil mé požadavky na orientaci v dopravním nepořádku současnosti.

Jarek Jarek

Přidáno: 24. února 2023

• Jen bych chtěl upozornit toho člověka , který nedostal návod v čj aby se podíval na můj příspěvek níže. Ani já jsem návod nedostal, ale pro ostatní jsem uvedl kde se nechá stáhnout.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Jan

Přidáno: 24. února 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Návod k použití pouze ve španělštině, holandštině,němčině.Zprovoznění tedy metodou pokus-omyl

Produkt jako takový asi odpovídá popisům u prodejců. Je však nutno si před objednáním ověřít zda výrobek obsahuje předepsaný náv od v češtině.

Carneo Combo A9600

Garmin Zümo 396S Lifetime Europe45

Garmin Zümo 396S Lifetime Europe45

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ladislav

Přidáno: 21. února 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

To je už druhá , v aute nebol problém ,na motocykli sa po-
kazila ,ale bez problémov sa vyreklamovala ,pracuje bez problémov

TomTom GO Basic 5" Europe, Lifetime

TomTom GO Basic 5" Europe, Lifetime

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Používám TOMTOM už 6 let a jsem velmi spokojen.
Tento jsem zakoupil pro neteř.

Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Ověřený zákazník MALL.CZ Radam

Přidáno: 8. února 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Mám již druhou navigaci Garmin a jsem opět velmi spokojen. Dobrá komunikace s mobilem Android.
Nekomunikuje s autoradiem JVC.

Garmin DriveSmart 55S

Garmin DriveSmart 55S

Ověřený zákazník Outdoor-sports.cz Míla

Přidáno: 8. února 2023

Zakoupeno v Outdoor-sports.cz

Zatím nevím , ale při prvním nabíjení se baterie silně hřála a druhý den po spuštění byla kapacita baterie jen na polovině a musel jsem ji znova dobít a tak zatím nevím , jestli bude ta baterie dobrá a jestli bude držet NAPĚTÍ bez velkých ztrát samovybíjením . Mám navigaci Germin Drive Smart 55 teprve druhý den (8.2.2023 ) tak uvidím .
Nebude li držet , tak navigaci budu muset vrátit , protože se asi baterie/akumulátor nedá vyměnit .

NAVITEL E505 Magnetic

TomTom GO Basic 6'' Europe

TomTom GO Basic 6'' Europe

Ověřený zákazník Electro World PF

Přidáno: 25. ledna 2023

(naposledy upraveno 25. ledna 2023)

Bez manuálu v češtině!!!

TomTom GO Basic 6'' Europe, Lifetime

TomTom GO Basic 6'' Europe, Lifetime

Ověřený zákazník Alza.cz iurie

Přidáno: 23. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Качественый товар лекхо в использование ести wifi то что мне нужна

Garmin DriveSmart 76MT-D EU45

Garmin DriveSmart 76MT-D EU45

Patriot Patriot

Přidáno: 18. ledna 2023

(naposledy upraveno 18. ledna 2023)

• doživotní bezstarostná aktualizace map celé Evropy
  • živá doprava - buď přes data v aplikaci na mobilu, nebo přes přibalený DAB přijímač
  • snadné vyhledávání a zobrazování cílů a bodů zájmu, třeba policejních radarů
  • ovládání hlasem, bohužel pouze v angličtině
  • celkem svižná grafika a pohyb v menu
  • několik nadstandartních a užitečných funkcí - vyhledávání cen benzínu nebo nafty v okolí a přímá navigace na vybranou pumpu, zobrazení počasí v cílové destinaci včetně radaru dešťových srážek po cestě, zobrazení fotek z web kamer na cestě apod.
  • nic moc předinstalované české hlasy
  • hlasové ovládání přístroje není v češtině
  • dodaný stojánek neumožňuje dostatek volného pohybu navigace

Po 10-ti letech jsem si koupil nástupce své navigace Garmin. Stejně jako u předchozí, se jedná prakticky o top model z nabídky Garminu.
Ano, lze namítnout, že dnešní smartfony a třeba Mapy, příp. Waze dokážou nabídnout dost dobrou navigaci. Nelze než souhlasit, ale dedikovaná navigace je jednoduše lepší - na smartphonu jsem zatím nenašel, alespoň tedy mezi neplacenými aplikacemi, rovnocennou náhradu. Vždy některé služby jsou vynikající, ale jiné chybí. Dedikovaná navigace má jen jedinou nevýhodu - stojí peníze navíc. Ale obdržíte dobře sladěný a fungující balík funkcí užitečný jak pro denní dojíždění do práce, tak pro cestování po celé Evropě.
Narozdíl od starších přístrojů, tahle navigace je celkem svižná - jak zobrazení mapy, počítání trasy, pohyb v menu - vše je fajn. Ačkoliv na svižnost dnešního mobilu střední třídy to stále nemá. Mimochodem právě pomalost mého předchozího hardware (s balíkem dat map celé Evropy, který za těch 10 let postupně nabobtnal) byl důvod, proč jsem zakoupil novou navigaci.
Tato navigace z premoivé řady DriveSMART má 7" displej. Dělá se ještě 6" a 8". Nicméně 7" varianta má ze všech třech nejnižší rozlišení displeje, a to "pouze" 1024x600, které poskytuje dostatečně jemný obraz (asi nikdo nepoužívá navigaci nablízko, jako třeba mobil, že ano) a možná i díky tomu je ale práce s mapou celkem svižná. (neměl jsem možnost porovnat s ostatními, ale předpokládám to).
Velice musím pochválit hlasové ovládání "OK, Garmin", bohužel pouze v angličtině. Na předchozí navigaci jsem měl hlasové ovládání zvané "Voice Command", taky pouze v angličtině, nicméně to příliš nefungovalo. Takže pokrok.
Nejvíc mne mrzí hlasová navigace - v češtině obsahuje pouze dva hlasy, oba ženské, Eliška a Iveta a nevyhovují mi. Mnohem lepší je slovenská Želmíra, která má alespoň nesporný drajv.
Nicméně, naštěstí, podařilo se mi ze staré navigace překopírovat hlas Otakara Brouska, který byl kdysi vytvořen ve spolupráci Garminu a Kooperativy. Funguje! Je možné, že nějaké nové komenty (nové funkce navigace) neumí, ale při normální navigaci normálně komentuje. 100% spokojenost, jinak, bez něj, bych asi hlasovou navigaci vypnul ...
Doživotní aktualizace map: Teoreticky simple and easy. Je možnost stáhnout aktualizace buď přímo přes WIFI, nebo pomocí připojení navigace k PC a poté použitím software Garmin Express. Praxe: Mám relativně pomalé připojení (stabilních 12Mbit) a stažení 12GB map v jednom balíku je šílenost. Při stahování občas dojde k chybě. Z toho důvodu pohodlná cesta přes WIFI u mne nevede a musím stahovat přes PC, a párkrát stahování ručně "zrestartovat" - naštěstí vždy pokračuje v přerušeném místě, jinak bych aktualizace nestáhnul.
Vlastní funkce navigování je super, včetně respektování reálné dopravní situace. Práce s mapou oproti mé předchozí navigaci je slast - asi tak jak jsme zvyklí z mobilu a aplikace Mapy.
Co ještě musím vytknout, je dodaný stojánek. Jednak, na rozdíl od mé předchozí navigace, nezprostředkovává napájení přístroje navigace (takže se musí pokaždé, když chci navigaci sundat, ještě od navigace odpojovat USB-C kablík) ale hlavně, 7" obrazovka je velká a stojánek neumožňuje vzdálit obrazovku od skla. To má dva důsledky - nelze téměř nijak natáčet displej (ačkoliv má navigace kulový čep) a protože je navigace horní stranou přímo na skle, mlží se mi v dané části čelní sklo - nepříjemné. Už jsem ale objednal z Amazonu stojánek, který to snad vyřeší. Nebo umístnit stojan na palubní desku.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25