Nejnovější recenze ze sekce GPS navigace

Navitel E707 Magnetic

Navitel E707 Magnetic

Ověřený zákazník K24.cz Jirka

Přidáno: 18. dubna 2023

(naposledy upraveno 18. dubna 2023)

Zakoupeno v K24.cz

velký display

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2023

Zakoupeno v Electro World

naprostá katastrofa na zdejších silnicích, navigace si zvolí jednu trasu a neustále se chce vracet, žádné přepočítávání. zbytečné řeči o číslech silnic, které nejsou vůbec po trase značené, pouze matení. Zbytečné aktualizování zámořských zemí. Měla by se soustředit hlavně na ČR a okolní státy, ostatní, pokud chci. Cena není zrovna malá, takže naprostá nulová investice

Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2023

(naposledy upraveno 12. dubna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Rozdíl mezi informacemi prodávajícího a návodem.
Inzerováno hlasové ovládání, ale maličkost - nepodporuje češtinu.. Atd.

Ověřený zákazník digi-eshop.cz Helmut

Přidáno: 11. dubna 2023

Zakoupeno v digi-eshop.cz

Velikost displeje, výborná cena.

TomTom GO Basic 6'' Europe, Lifetime

Garmin dezl LGV1000T-D Europe45

Ověřený zákazník TERA.CZ Petřisko 74

Přidáno: 25. března 2023

Zakoupeno v TERA.CZ

• Zobrazení trasy, je skvělé že ukazuje a zabírá široký okruh v okolí vyznačené trasy, tak že víte kudy vede trasa i s názvy obcí a měst a s čísly okolních cest. Tak že nejedete tupě jen podle nějaké čáry. Vyobrazení připomíná pohled do auto atlasu a dává vám tak mnohem přesnější vnímání vaší polohy.
  • Rychlé propočty tras a snadné zadávání cílů a průjezdních bodů za pomoci aplikace (Dezl) , z telefonu.
  • Aktualizace v mapových podkladech o daných omezení, příklad: na trase je most s hmotnostním omezením tak je zohledněno jen to omezení které je vyznačené na dopravní značce ale že je pod ni dodatková tabulka která umožňuje průjezd, to není bráno v potaz.

Je dobré když každý uživatel Garmin Dezl navigace bude aktivní a bude zadávat aktualizace různých omezení a změn v dopravním značení, tak budou i mapy mnohem přesnější a bude se nám všem lépe jezdit podle nich.
Po zkušenostech s jinými prémiovými značkami je Garmin dezl , mnohem víc propracovanější a dobře fungující navigace.
Díky Garmin navigaci, už nemám potřebu hledat a porovnávat jiné navigace.

Garmin dezl LGV1010

Garmin dezl LGV1010

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. března 2023

• displej, držák.
  • nastavování, info o dopravě, volba tras otřesné a nefunkční. nepochopitelně obsahuje mapu jižní Afriky kam nepojedete a co nejde vymazat a zabírá místo

Hrůza všech hrůz.
Informace o dopravě budete mít aktuální pouze a jen s připojenou aplikací DEZL Garmin v telefonu přes bluetooth. Musíte mít tedy tarif s datovým roamingem. Pokud data máte a připojíte aplikaci k navigaci, tak se spojení ihned přeruší, když vyskočíte z kamionu, či z auta na záchod, nebo vykládku. Vrátíte se zpět do kabiny a zjistíte, že spojení mezi mobilem a navigací nefunguje. To se vám stane z 10 pokusů 9x a musíte složitě obnovovat připojení vymazáním historie bluetooth. Než jsem zjistil jsem odpojený, tak jsem vletě do 6-ti hodinové zácpy. Navíc při obnoveném připojení vám vymaže již zadaný cíl v navigaci a máte pak hodně starostí v kamionu znovu trasu zadávat a vše znovu nastavovat. Navigace je vyloženě nebezpečná. Jiné navigace mají system načítání informací o dopravě přímo v navigaci, bez potřeby dalších zařízení. Steně tak zobrazení o průběhu trasy s několika zdrženími je nešťastně zobrazen v podobě textu v tabulce, který vás ale informuje, pouze o nejbližším zdržení a kolik kilometrů jste před ním. Až toto zdržení projedete, tak naskočí nové a pak zase nové a tak dále. Jiné navigace mají vpravo na displeji svislý pruh kde vidíte celou trasu s kilometrovníkem a vidíte tedy najednou všechny úseky se zdržením a jejich polohu. Garmin to má naprosto hloupé, nepraktické, nepřehledné a hlavně nespolehlivé. Další problém je vyhledávání tras při zadání cíle. Vyberete jednu z tras a po několika kilometrech vás bezdůvodně a bez zvukového, či jiného upozornění svede na jinou trasu. Příklad : Jedu z Rozvadova do Ingolstadtu. Na Rozvadově zadám cíl Ingolstadt a navigace mi nabídne pouze dvě trasy. První vás povede Rozvadov - Regensburg - Ingolstadt. Druhá pak Rozvadov - Norimberk - Ingolstadt. Vyberu první trasu přes Regensburg. Po dvaceti kilometrech vás navigace ale na Regensburg nesvede a bez upozornění vás nechá pokračovat rovně na Norimberk. Toto je fatální a nepochopitelné. To jsem u žádné navigace nezažil. Pokud v nastavení zkusíte zadat trasu přímou a ne s úsporou času, tak vás ta přímá svede do pangejtu a je to prakticky přímá vzdušná čára krz pole a lesy. Další nepochopitelná záležitost!!! Koupíte navigaci pro kamion a auto a navigace vás pošle trasou pro letadlo. Další nepochopitelná věc je, že máte předinstalovanou mapu jižní AFRIKY, kterou nikdy nevyužijete. Odsranit nejde a zabírá místo v paměti přístroje. Výrobce jsem kontaktoval právě kvůli odinstalaci mapy Afriky a ten mi lživě tvrdil, že mapa má malý obsah a kompletně s mapou Evropy mi z 32 GB paměti zabírají mapy 9 GB. Přitom nemám v úložišti ani jediný video, audio ani fotosoubor a mám v navigaci volného místa jen 2 GB. Prostě chcete odinstalovat naprosto nepotřebnou mapu jižní Afriky a garmin toto neumí. Další negativum je v handsfree. Kterého chytráka napadlo, že navigace bude obsahovat komunikační handsfree a budete naklánět hlavu k navigaci a mluvit do ní. To je něco tak nepratického, nekvalitního a nelogického až hanba. Za cenu 22.000,- Kč koupíte nebezpečný šrot, který vás nažene do kolony, do pangejtu, do lesa, nebo po trase, kterou vyloženě nechcete. Musíte navigací neustále hlídat a kontrolovat, abyste dojeli včas a živí do cíle. V žádném případě NEKUPUJTE, nebo si naběhnete jako já. O navigacích a jejich nastavení vím opravdu hodně a na kamionu jsem jich vyzkoušel nespočet. Nejhorši a nejnebezpečnější je právě tato a jízdu s ní si určitě zkusit nechcete.

Ověřený zákazník Alza.cz Mirdas

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Velký display,zatím so vyrábím vl.dr

Hodnocení,bude z problêmu vzniklém na mojí straně,moźná měsíce trvati Děkuji za toleranci.M.R.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2023

Super

TomTom GO Expert 7˝

TomTom GO Expert 7˝

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. března 2023

• Občas hlásí mobilní radary
  • Někdy mě to tahá zákazy , někdy mě táhne takovými cestami že mě spíš trestá než by pomohla.

Ověřený zákazník Alza.cz Jaroslav Hošek

Přidáno: 11. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Navigace bez návodu.Složité nastavení.Zkoušel jsem jízdu z domova do Mar.Lázní přibližně 30km.Dvakrát mi navigace informovala že mám odbočit na lesní cestu.Nic se nezměnilo ani po aktualizaci.Velká nespokojenost na navigaci se nedá spolehnou dělá si co chce.

TomTom GO Classic 5˝

TomTom GO Classic 5˝

Ověřený zákazník MALL.CZ Míla

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Intuitivní ovládání a nastavení i pro uživatele v pokročilém věku.

Pro mne žádná

Ověřený zákazník Electro World Uživatel

Přidáno: 8. března 2023

Zakoupeno v Electro World

• Rychlé vyhledávání a čitelný display
  • Nerozumím tomu proč navigace neumí najít čísla popisné jen adresy ulice? Když se neprihlasite k účtu TomTom tak to najít umí vše. Ale po přihlášení to najde jen v naší zemi pomocí hlasového zadávání. Je to softverova chyba která půjde opravit aktualizaci ale komu to nahlásit když podpora TomTom už neexistuje?!
  • Proč hlasové instrukce mluví jako lopata? Příjezd v tolik a tolik MINUTIJU? Už nemáme slovo MINUT nebo co?
  • Proč čísla silnic které jsou třeba třímístné přidává další tři nuly? Třeba silnice 123 přečte jako 102003 proč? Opět sw chyba ale komu ji nahlásit????
  • Díky nulové technické podpoře si už TomTom nikdy nekoupím a už ho nikdy nedoporučím. A to podotýkám že jsem tomtoma používal dobrých 20 let s různými přístroji od one 1 až předposlední TomTom GO profesionál. Bohužel navigace expert je návrat do minulosti a totálně mě zklamala.

Po 4 letech používání TomTom GO 6250 profesionál jsem se těšil na navigaci novou a zvolil jsem vyšší řadu expert. Navigace mě totálně zklamala a byla to má nejhorší koupě kterou jsem mohl kdy udělat. Dokud se neopraví ta softwarová chyba že to nenajde adresu s číslem popisným tak je to úplně k ničemu. Bohužel když jezdím kamionem tak nemůžu spoléhat na to že se kdekoliv kdykoliv můžu s takovouhle soupravou otočit.

Navitel MS700

Navitel MS700

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Milan

Přidáno: 7. března 2023

(naposledy upraveno 7. března 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Krátká doba na objektivní hodnocení.Navigace je velice přesná,velká a přehledná obrazovka,jednoduché nastavení a mnoho funkcí.Velice dobrá cena,nelze jinak než doporučit!!!
  • Nic!!!

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Jaroslav Bereza

Přidáno: 2. března 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Robustní
  • Praktická karabina k zavěšení na batoh... v případě úrazu to určitě chcete mít po ruce
  • Působí to poměrně voděodolně
  • Může zachránit život v místě kde není mobilní signál
  • Trackování je výchozím stavu zapnuté a pokud jste např. v přístřešku tak to bude pořád dokola zkoušet odeslat signál a poměrně rychle se vybije baterka.
  • Je to opravdu citlivé na zakrytí oblohy. V budově to signál většinou nepošle.

Funguje to. Dají se s tím posílat SMS odkudkoliv na světě. Základní předpověď počasí se taky hodí, když vás čeká náročný terén a na 4 dny starou předpověď už není spoleh. Dá se tam nahrát i orientační trasa, kde vidíte jak moc jste se od ní odchylili. Je tam sice limit na počet bodů trasy, ale podařilo se mi to obejít. Sice tam je jenom čára a šipka a displej má jenom černou a bílou barvu, ale pokud selže hlavní navigace, tak se aspoň neztratíte až tak moc.

TomTom GO Discover 7

TomTom GO Discover 7

Ověřený zákazník Nabídky.cz Jarmil

Přidáno: 26. února 2023

Zakoupeno v Nabídky.cz

• Splnil mé požadavky na orientaci v dopravním nepořádku současnosti.

Jarek Jarek

Přidáno: 24. února 2023

• Jen bych chtěl upozornit toho člověka , který nedostal návod v čj aby se podíval na můj příspěvek níže. Ani já jsem návod nedostal, ale pro ostatní jsem uvedl kde se nechá stáhnout.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Jan

Přidáno: 24. února 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Návod k použití pouze ve španělštině, holandštině,němčině.Zprovoznění tedy metodou pokus-omyl

Produkt jako takový asi odpovídá popisům u prodejců. Je však nutno si před objednáním ověřít zda výrobek obsahuje předepsaný náv od v češtině.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25