Nejnovější recenze ze sekce GPS navigace

Anežka Anežka

Přidáno: 22. února 2021

Než manžel na to šlápnul při stěhování, tak fungovala dobře. Základní, ale funkční, zdarma mapy. Pak jsme šli zase do značky Mio a jsme spoko.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Mio Pilot 15 Full Europe 45, Lifetime

Mio Pilot 15 Full Europe 45, Lifetime

Anežka Anežka

Přidáno: 22. února 2021

• čísla popisný každého baráku, daří se mi najít všechno
  • baterie i pro pěší navigaci
  • mapy doživotně zdarma
  • velký tlačítka
  • rychlé hledání a svižné přepínání

Splnilo to očekávání, základní, ale rychlá a levná navigace, která má mapy zdarma, radary, velký tlačítka a plánování trasy i doma.
Aktualizace mají i čísla popisný každýho baráku v ČR.

Garmin Drive 61 LMT-S EU

Garmin Drive 61 LMT-S EU

Ověřený zákazník EuroKing Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2021

Zakoupeno v EuroKing

• Upozornění na varovné body
  • Upozornění by mělo býti hlasitejsi
Mio Spirit 8500 Full Europe Lifetime

Mio Spirit 8500 Full Europe Lifetime

Milano Milano

Přidáno: 4. února 2021

• jednoduché a čitelné mapy
  • hlásí radary zdarma s mapami doživotně, v rámci aktualizací
  • aktualizace se výrazně zjednodušily s novým programem
  • velký displej
  • občas sekundu trvá, ale ne vždy, než se načte nová funkce, ale nevadí mi to

Navigování mám dobrý, držák drží opravdu velmi slušně, na to, že to je přísavka, tak dost kvalitní, i ty plasty. Displej je jemný, takový sametový, není to smartphoun ale je dost citlivý a netrvá nic moc dlouho.
Má dobré 3D mapy a navigování v pruzích, hlasitost se dá nastavit. Výhodou jsou radary.
Využívám to na delší trasy, takže se mi zatím nikdy nestalo, že bych zabloudil jako jstem dříve bloudil podle google map, prostě profi zařízení, které sice něco stojí, ale nespletu se.
Navádí i na vesnicích přesně k domu, to mě překvapilo, že zná čísla popisný kdekoliv.
Nabíjení chvíli trvá, nebo je lepší to vzít domů, nemusí se to během jízdy nabíd na 100procent, ale netrvá to víc jak hodinu třeba.
S novým programem mio more2 je aktualizace v počítači tědch map o dost jednodušší, dost lahoda. Navíc tam je i sledování cest a výkaz knihy jízd, ale nebaví mě to doplňovat, iikdyž to řeší cesty samo.
zatím jsem s tím nemel problém, jenom když jsem ztratil držák, ale ten šel naštěstí samostatně dokoupit!
Navigace je komletně v češtině nebo jiných řečech, dá se to nastavit, ale výhodou je rychlý nastavení trasy, naplánování trasy, zadávání souřadnic lze i na hodně přesné tisícinky a ještě mě nikde nezklamala. Doufám, že ještě pár let vydrží.

Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM

Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM

Janina P Janina P

Přidáno: 1. února 2021

• velký displej
  • pevnej držák s přísavkou, černou navíc
  • rychle navádí, hned chytá signál

vydržela s náma fakt hrozně moc na cestách přes 2 roky zpátky doteď a krom toho, že natáčí (SD kartu jsme měnili teprve teď), tak navádí fakt dobře.
Perfektní jsou i aktualizace - protože tam přibyly nějaký funkce a zaměřování GPS na detailnější čísla.
Zpětně hodnotím jako drahou, ale výhodou koupi, protože těch levných navigací jsme si užili s manželem už dost a dost. Do karavanu se fakt prostě levná pomalá navigace nehodí, tohle je jiný kafe.

Ujo Jura Ujo Jura

Přidáno: 31. ledna 2021

• mapy Evropy (lifetime - ale prodejce vám neřekne co znamená životnost zařízení = 2 4 roky ?)
  • divné upevnění šroubem krytu
  • špatně reaguje display

Motocyklová naigace primárně,ale samozřejmě lze použít i v autě.Primárně určená pro ofline použití v zemích mimo EU,kde by se vám nevyplatilo používat mobilní data.Takže před jakoukoliv cestou doporučuji udělat udpate (pokud je možný).Jinak je zpracování masivní a snad by mělo něco vydržet. Problémem je špatná responzivita displaye,takže nat o kliknete,nic se neděje,tak kliknete ještě jednou a pak teda už jo.

TomTom GO Essential 6" EU

TomTom GO Essential 6" EU

Ověřený zákazník Electro World Luc

Přidáno: 27. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

Jednoduchá na ovládání. Moc překvapila,maximální spokojenost kvalitou tohoto výrobku .

Garmin Drive 40 Lifetime Europe22

Garmin Drive 40 Lifetime Europe22

Milan Milan

Přidáno: 26. ledna 2021

• nezřetelné jízdní pruhy
  • aktualizace map neobsahují potřebné změny
  • necitlivý displej nebo pomalá navigace

Hodně základní navigace, u které však je buď zpožděné navigování v jízdních pruzích, nebo to není vůbec čitelné.
Citelně chybí některé aktualizace, protože ulice jsou dávno už otevřené a mapy pořád hlásí objížďky.
Někdy je nutné do displeje hodně tlačit, aby zareagoval. Nebo je to pomalou navigací?

NAVITEL G550 Lifetime

NAVITEL G550 Lifetime

Katka Katka

Přidáno: 26. ledna 2021

• myslí na motorkáře
  • funkce a provedení

Dárek příteli se teda moc nepovedl, sice body plus za to, že myslí Navitel na motorkáře, ale body mínus za to provedení.
Hrozně pomalá, mapy nečitelné a aktualizovat to nebo cokoliv připojit k počítači bylo otřesné. Zvažujeme, že to vrátíme, ale nevíme jak, když je pořád lockdown

Vojtíšek Vojtíšek

Přidáno: 24. ledna 2021

• magnetickej držák, rychle se sundá i nabíjí
  • rychle navádí a chytá signál
  • všechny funkce, co potřebuju

Rychlé a přesné navádění, umí všechny čísla popisný a navádí přímo k domu, není žádný problém. Rozlišení GPS až na jemná podčísílka, přesnější než můj chytrý mobil!
Vyhledávání parkování a okolních restaurací je super funkce, hodí se zvlášť v zahraničí, když nechci spotřebovávat mobilní data.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Mio Combo 5207 Truck Full EU Lifetime

Mio Combo 5207 Truck Full EU Lifetime

Vojtíšek Vojtíšek

Přidáno: 24. ledna 2021

(naposledy upraveno 24. ledna 2021)

• truckové navádění
  • vcelku dobrý odolný displej
  • mapy čitelné

Moje starší záležitost, moc mi pomohla na cestách. Po ní jsem si koupil taky Mio a truckovou licencí, ale ta už nemá autokameru v jednom. Svého času jedno z prvních kombinovaných zařízení obojího v jednom, najezdil jsem s tím dlouhé míle bez problémů (až na vybržďovače).
Není to chyba, ale každá navigace, co jsem kdy viděl, neumí dodatkové tabulky, takže jsem kvůli průjezdu trasou v Čechách musel zadávat vždycky trochu jiné hodnoty, ale vždycky to pak sedělo.
Teď jsem to dal mladýmu na hraní, ale už na to je novej software do počítače - Mio more 2.

Ověřený zákazník doplnkynamoto Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2021

Zakoupeno v doplnkynamoto

• vypadá dobře a robusné. Má kovové tělo, ale zatím nevyzkoušená v provozu. pěkná grafika.
  • Neobsahuje držák do auta , display působí menší.

Doporučuji , ještě jsem k ní dostal jako dárek stan pro 3 osoby. Sice byl dodán jiný tip stanu, ale dobrý.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. ledna 2021

• Funguje velmi dobře i po záruce, pravidelné aktualizace požadovaných map, které lze nastavit při upgrade. Načítá a přepočítává rychle, navádí přesně. Naprostá spokojenost.
  • Nevýhoda, že se musí cca po 1,5 hod. napojit do autozásuvky.

Tuto navigaci vozím v autě už 2,5 roků, mám ji v autě stále i kdy ž jsou mrazy nebo parna a jsem nadmíru spokojený. Pravidelné aktualizace lze nastavit jen na ty země, kde jezdím. Spokojenost na 100%

Ověřený zákazník Electro World Viki

Přidáno: 22. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

• Nelze při nákupu přezkoušet, výrobek nešel zapnout, zřejmě nebyl nabitý.

Výrobek je nefunkční, zřejmě nebyl před prodejem přezkoušen.

Krušina Krušina

Přidáno: 21. ledna 2021

Naprostá spokojenost, navádění, parking asistent, magnetický držák na nabíjení a hned se to sundá. Rychle počítá a zná objízdné trasy. Pracuje se s ní dobře a nemá malej displej jako mobil, ten se mi hned vybije a furt mi na to někdo volal.
Navigace je jiný kafe.

Luky Luky

Přidáno: 21. ledna 2021

• rychlá orientace v mapách
  • levná navigace
  • displej se neleskne
  • mapy doživotně zdarma, aktualizují je i po těch letech pořád

Kdysi před lety jsem to kupoval rodičům do auta a byli spokojeni, funkce využívali skoro každý týden. Na mapě našli všechno, počítalo to podle potřeby rychle, navádělo dlouho dopředu, takže to zvládli i oni a nepotřebovali si zajíždět.
Mapy široké pokrytí celé EU, doma pak všechny potřebné adresy a ulice a popisná čísla našli.
Dá se i cesta naplánovat. Nyní už je baterka slabší, ale pořád se to dá a mapy jsou doživotně zdarma.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

špatná viditelnost displeje jen z určitého úhlu, nelze zvolit jinou barvu mapy

NAVITEL E500 TMC Magnetic

NAVITEL E500 TMC Magnetic

Ověřený zákazník Electro World Karel

Přidáno: 17. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

• Navigace lehká, dobře ovladatelná, super magnetický držák.
  • Grafika by mohla být na vyšší úrovni. Mapa ČR docela podrobná, přehledná, ale ostatní státy nic moc

Ověřený zákazník Bikers Crown Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2021