Nejnovější recenze ze sekce GPS navigace

Ověřený zákazník gpscentrum.cz Antonín

Přidáno: 18. října 2020

Zakoupeno v gpscentrum.cz

• Já to má druhá a nejlepší spokojenost.

Dovedla vždy bez chyby na určenou adresu. Plně spokojen.

NAVITEL E200 TMC

TomTom GO PREMIUM 6 World Lifetime

TomTom GO PREMIUM 6 World Lifetime

Přidáno: 12. října 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• dá se ovládat i bez návodu
  • dodáno bez českého návodu, což je u MALL.cz obvyklé

Ověřený zákazník CZC.cz Ladislav

Přidáno: 10. října 2020

Zakoupeno v CZC.cz

Zkušenosti zatím minimální, mohl by být přiložen kompletní návod na použití, hledání podle jmen obcí a ne podle PSČ

TomTom Start 42 Regional

TomTom Start 42 Regional

Přidáno: 8. října 2020

• Jednoduchá
TomTom GO Basic 6'' Europe, Lifetime

TomTom GO Basic 6'' Europe, Lifetime

Ověřený zákazník Electro World V.Kopecký

Zakoupeno v Electro World

• Není návod na obsluhu v ČEŠTINĚ, ale nechá se stáhnout z internetu.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. října 2020

• Navigace funguje, ale cílový bod nelze zadat textem. Obrovská chyba!!! Lze zadat jen to co navigace sama nabídne. Zkuste si tam najít v Praze např. ulici Za Strahovem. Musíte projet seznam několika tisíc ulic, přitom se vám podaří to několikrát stopnout při posunu jinde a vždy vás to vrátí na začátek - 17. listopadu... Nebo to hledejte přímo na mapě, což je na tak malé m displayi téměř nemožné. Nebo si předem zjistěte souřadnice daného místa. Čili, musíte si trasu připravit předem doma, nikoliv hledat během jízdy. Takže? Ve velkých městech velký problém. Jinak kamera, to je zatím to jediné použitelné.
  • Takže když jsem se na jedné objíždce dostal do problémů, musel jsem použít navigování z mobilu od Google maps. Navitel nebyl aktualizovaný a hnalo mě to do pekel, div ne na samý začátek trasy. Takže navigace je použitelná jen tam, kde to znáte a de facto ji nepotřebujete...

Jak jsem ji zezačátku bral jako dobrou, tak po více jak roce při ježdění neznámými místy bych ji nejradši vyhodil. A to nezmiňuji i jednu reklamaci při které mi byla vyměněna za jinou. Prý jsem to zvoral při aktualizaci. Ale bylo to vinou vadného konektoru USB. Byl tam vadný kontakt... Mimochodem, výrobce ten konektor nešťastně umístil na stranu řidiče. Hold v Číně se jezdí vlev. Že to prodávají do Evropy je jen malý detail...
Takže už nejsem spokojen!

NAVITEL MS400 Lifetime

NAVITEL MS400 Lifetime

Ověřený zákazník OKAY.cz dada

Zakoupeno v OKAY.cz

• rychle se připojuje k satelitům, upozornění radarů

pozdě upozorňuje na odbočení často až po odbočení, často hlásí mimo trasu i když jedu správně , informace na displeji jsou velmi malá nedají se za jízdy číst.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2020

Jednoduchá obsluha

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

TomTom GO Professional 6250 Lifetime

TomTom GO Professional 6250 Lifetime

Landys Landys

Přidáno: 1. října 2020

(naposledy upraveno 28. března 2021)

• Doživotní mapy a hlavně i radary
  • Přehled o radarech víc jak 10 km před sebou
  • Přehled o kolonách či komplikacích na trase víc jak 100 km před sebou
  • Pěkný design přístroje
  • Rychlé používání držáku jednou rukou
  • Cena opravdu neadekvátní
  • Nemožnost opravy mapy
  • Nemožnost sestavení detailního itineráře
  • Omezena možnost importu bodů zájmu
  • Žádný přehled o POI na trase
  • Nezná čísla popisná
  • Už žádné barevné rozlišení kategorií silnic
  • Nemožnost snadného vyhnutí se části trasy
  • Absence hlášení z dopravních značek
  • Chybí plasticita mapy
  • Nějak se mi poslední dobou zpomaluje, klidně i několik sekund reakce na stisk tlačítka!
  • Displej na sluníčku proužkuje
  • Nemá snímač okolního světla pro úpravu jasu displeje
  • Velmi často špatné rychlostní limity
  • Už dávno neexistující uzavírky silnic
  • Většinu obvyklých tras po Evropě hlásí jako nevhodnou
  • Podpora TomTom je strašná, už 4 měsíce odpovídají na problém jen obecnými odpověďmi

Zcela uzavřený systém na bázi Androidu. Oproti předchozí generaci nemožnost importování vlastních POI a pokud ano, 3/4 se ztratí. Nemožnost navigace na POI na trase, omezený itinerář, horší přehlednost, nevhodné barvy mapy. Dříve bylo možné pouhým pohledem rozpoznat zpoplatněné silnice i jejich kategorie. Oproti konkurenci je mapa placatá, chybí jakákoliv plasticita - hory, kopce, horizonty, průsmyky, sešupy, atd. Konkurence také navíc ukazuje, že blíží místo, kde je jiný rychlostní limit, tedy že už je možno začít zpomalovat. Také dopravní značky, taky bych rád věděl, že se bude blížit zákaz předjíždění, zúží se jízdní pruhy, atd. Stará verze navigace TomTom umožňovala navigaci na body na trase, třeba chci po cca 300 km na odpočívadlo a před opuštěním Španělska natankovat. Taky opravit mapu, vloni se třeba opravovalo na dálnici, ale omezení pro kamiony je tam ještě po roce a tak mě tam navigace cpe přes pumpu, protože zůstal na silnici limit šířky či váhy a v novější verzi aplikace to nejde opravit. Dopravní hlášení je tuším v okruhu 180 km, starý TomTom měl v rámci skoro celého státu a blízkého okolí, což bylo pro výpočet trasy lepší - když je zavřený třeba důležitý hraniční přechod, je výpočet trasy neplatný. Hlavně v dnešní době, kdy jsou nějaké dálnice staženy kvůli hraničním kontrolám staženy přes čerpací stanice, navigace tuto uzávěru dopředu ví, ale průjezd přes pumou neumožní. Takže žene přes jiný hraniční přechod, ale cestou zjistí, že je to úplně stejně neprůjezdné. Navíc náhlou změnu trasy občas ani neohlásí a tak se nestačím divit, proč chce někde najednou sjet z dálnice.
Takže za ty peníze je nový systém opravdu nedoladěný a raději bych ho moc nedoporučoval.

Ověřený zákazník MALL.CZ Sawyer

Přidáno: 1. října 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Zklamání a vráceno. Přístroj se mi líbil, kompaktní, dostatek paměti, doživotní Evropa, průjezdní body, asi dobrá kamera (nezkoušeno). Pominul jsem skutečnost, že mikro USB je nešťastně volený (při instalaci na horním nebo spodním okraji okna je nutný jinak zahnutý kabel). Už při nastavování parametrů jej bylo nutno občas resetovat (zamrzl), což není dobrá předzvěst pro provoz. Bohužel to mělo pokračování. První jízdu jsem jel po známé trase. V obci přístroj neukazoval radar, který stojí na místě pět let a pobízel mne k rychlosti 90 km/h. Myslel jsem, že je snad šest let neaktuální mapa (už to by byl důvod k vrácení), takže jsem se připojil k wifi a aktualizoval. Výsledkem byly smazané mapy celé Evropy. Dobrá, jsem kopyto, natáhnu je znovu, povídám si, jsou předplacené. Nedovolil mi to. Mám jen práva ke čtení a jak definovat nový atlas s právy k zápisu jsem neobjevil. Na hot-line nemám chuť, pokud to neumí udělat tak, aby si s tím poradil průměrný uživatel soudobé IT, nechci nic dalšího řešit. Ještě jsem se nevzdával a nainstaloval jsem si aplikaci Navitel Navigator Update Center na PC (jde pak dost špatně odinstalovat), že zkusím aktualizaci přes počítač. Ta přístroj připojený originál přibaleným datovým USB kabelem pro jistotu vůbec nenašla. Odpískal jsem to a Navitel klesl hluboko do propasti mé nedůvěry. Škoda.

NAVITEL E700 Lifetime

• občasné výpadky

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 28. září 2020

Zakoupeno v Electro World

display je dotykový jen částečně-mapa se nedá posouvat prstem :-(

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Kompaktní navigace (přístroj) v této ceně není totéž, co mobilní telefon, mapy se opravdu posouvat (nikde) nedají, od toho je ovládání na navigaci. Věřím, že vlastnost produktu nebudete považovat za nevýhodu, a své hodnocení ještě upravíte ;-)

Ověřený zákazník OKAY.cz Jaroslav

Přidáno: 27. září 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Jako tablet na hraní to jde
  • Naprosto nepoužitelná navigace,že jsem projel křižovatku si všimne až po dlouhé době,občas ukazuje že jedete po poli vedle cesty,chaotické navádění do křižovatek a kr. objezdů.
  • Když ji opravdu potřebujete tak zamrzne
  • Oznámení sjezdu z dálnice:JEĎTE MÍRNĚ V PRAVO ????

Po 10 letech se můj TomTom odebral do věčných lovišť tak jsem si koupil tohle.Nemám problém si stáhnout mapy,češtinu i nastavit vše možné ale tato navigace je prostě nepoužitelná!Po 100 km jízdy jsem to musel vypnout abych to mohl vrátit a nerozmlátil to!Nemá cenu ušetřit tisícovku za ty nervy,navíc je to nebezpečné v silném provozu.Připlaťte si a kupte si zavedenou značku.

Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM

Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM

Ověřený zákazník OKAY.cz Daro

Přidáno: 24. září 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Celkem jednoduchý ovládaní , Tohle je moje druhá navigace s kamerou , a muím uznat ,že Mio ji dobře už propracovalo na rozdíl od MIO combo 5107 LM . Rychlé načítání GPS signálu mně osobně překvapilo ! Super ! Solidní provedení .............
  • Chybí propojovací kabel k PC . Ještě ,že jsem ho měl doma ze starší navigace ?!

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Kabel k PC - je dostupný v jakémkoliv eshopu za několik desetikorun, vzhledem právě k tomu, že je tak široce dostupný a řada zákazníků má několik těchto kabelů doma (po starších zařízeních, extHDD, fotoaparátech apod.), tak jej Mio nepřipojuje.

Ověřený zákazník gpscentrum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2020

Zakoupeno v gpscentrum.cz

bez chyby

Ověřený zákazník OKAY.cz venca

Zakoupeno v OKAY.cz

• mám jej krátce, zatím částečná spokojenost
  • velký displej
  • opožděné přepočítání změny trasy

Na můj vkus trvá dlouho než zareaguje na změnu trasy, navíc než ji přepočítá dává zmatené pokyny k jízdě, kdo se nedokáže sám zorientovat, může v provozu zmatkovat.

NAVITEL F150

NAVITEL F150