TomTom GO 610 World Traffic Lifetime

Určení
automobilové

• Superb
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Velká přehledná obrazovka 6"
    • Doživotní aktualizace map a radarů
    • Magnetický držák
    • Zatím nic

Před touto navigací jsem měl cca 10 let TomTom ONE XL IQ ROUTES a byl jsem hodně spokojený. Perfektně navigoval nejen po ČR, ale i po Holandsku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Rumunsku. Tuto navigaci jsem dostal teprve nedávno, takže zatím nemůžu napsat nic konkrétního, ale TomTom má nejvíce zkušeností a pokud aktualizujete, nenechá vás ve štychu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

+ již moje třetí navigace TomTom. Přehledná, rychlá a jednoduché ovládání. Zkusil jsem MIO, ale rychle jsem se vrátil k TomTom. Nedá se srovnat.

Určení
automobilové

Jednoduchá a spolehlivá GPS navigace TomTom vám zajistí mapy Evropy. LIFETIME mapy zaručují doživotní aktualizaci map zdarma. Co se navigace týče, jedná se o kompaktní přístroj s displejem o úhlopříčce 6", který svému majiteli nabídne kromě pohodlného a přímočarého ovládání také řadu praktických funkcí. Samozřejmostí je zobrazení všech běžných informací a pokynů, přístroj např. perfektně navede do jednotlivých jízdních pruhů na křižovatkách zobrazených v dokonale přehledných 3D schématech. Klepněte na mapu a jedete. Použití Tap & Go okamžitě nastaví trasu do vašeho cíle. Ušetřete čas a jeďte rychleji.

O výběr té nejlepší trasy v každou denní dobu se postará technologie IQ Routes, založená na reálných údajích o rychlostech a době průjezdu od skutečných uživatelů. Technologie QuickGPSfix pak zajistí rychlé počáteční zaměření pozice, takže řidič není nucen čekat před zahájením jízdy. Obzvláště ve městech se bude hodit praktický parkovací asistent, který dovede vždy vyhledat nejbližší parkoviště a řidiče k němu dovést. Výhodou je také držák EasyPort, díky němuž je možné navigaci pohodlně používat i ve více vozech.

Vnitřní baterie vydrží na jedno nabití až 2 hodiny, takže se přístroj dá využít také při pěším hledání ulice nebo konkrétního místa. Navigace je vybavena slotem, do kterého lze v případě potřeby vložit paměťovou kartu Micro SD. Mezi dalšími funkcemi nechybí ani mluvené názvy ulic, záznam častých cílů, nebo automatické upozornění na překročenou rychlost jízdy. Díky všem těmto užitečným vlastnostem se vždy snadno a rychle dostanete k cíli.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Superb
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Velká přehledná obrazovka 6"
    • Doživotní aktualizace map a radarů
    • Magnetický držák
    • Zatím nic

• jednoduchá obsluha, přehledné
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mapy za daco super ovladani
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• velká obrazovka, bezproblémová navigace, rychlý přepočet trasy, spolupráce s mobilem při zobrazování aktuální dopravní situace
    • zatím nic

• Parádní velký přehledný displej
    • Přehledné navádění ,přehledné jízdní pruhy
    • Aktivní držák s integrovaným TMC a nabíjením.
    • Doživotní mapy,radary
    • Možnost propojení s mobilem přes Mydrive
    • Na to že je to TOP model trošku pomalejší na povely oproti třeba starší GO1005

Oproti starším modelům mají nové GO úplně jiné uživatelské rozhraní....trvalo mi to přesně den než jsem si na něj zvyknul....není to nic hrozného.
    Pár drobností bych doladil ale to je jak se ženskou....taky si člověk musí zvyknout když chce...
    Displej je parádní.......navádění již obsahuje čísla popisná i orientační.
    Přes apku v mobilu Mydrive si můžete vše nastavit v telefonu a při synchronizaci se vám vše nahraje do navi.(cílové body,trasy atd)....jen je třeba ji spárovat přes sdílené připojení Bluethooth .

• hezky vypada
    • po aktualizaci map se mapy z GPS VYMAZALY a nenasel jsem zadny zpusob jak je nahrat zpatky,aplikace mydive porad stahuje mapy do PC ale nenahraje je do zarizeni!!!! V GPS mam 32 gb kartu kterou tomtom 610 oficialne podopruje (kingston 32 gb micro sdhc c10).Gps je tim padem k nicemu! NEKUPOVAT!!!

NEBRAT! NEDOTAZENY VYROBEK! NEFUNKCNI PC SOFTWARE ZAPRICNIL NEFUNKCNOST CELHO ZARIZENI!!!

• , zakoupeno v Digiboss

• velká,přehledná navigace
    • chybí některé věci,o kterých jsem myslel,že jsou zcela běžné - např.statistika odjetých tras,nadmořská výška,atd.
    • má docela problém rozlišit rychlost v obci a mimo obec
    • po odpojení kabelu 12V se často sekne,nejsou k dispozici uložené předvolby,po resetu do továrního nastavení se záhadně znovu objeví
    • ženský hlas,zejména při řazení v jízdních pruzích,občas navádí opačně než by měl,což může mít při dnešní hustotě provozu fatální následky
    • TomTom Traffic nefunguje se starší verzí Android
    • nelze si před nákupem stáhnout manuál,aby člověk zjistil,co to doopravdy umí

Pokud bych si tyto připomínky přečetl před nákupem v nějaké diskuzi,asi bych do toho nešel.

• , zakoupeno v Electro World

• Rychle se spustí,dobré a kvalitní mapy,jenom trochu jiné prostředí při ovládání než jsem byl u staršího modelu tom tom zvyklý,ale je to asi jenom o pár použitích a pak žádný problém.
    • Nevím zatím o ničem,možná oproti starším modelům řady go 1005 horší použítí při hledání trasy podle souřadnic bylo u nich víc možností i co se týká vyhledávání podle bodu zájmů atd...Něco je lepší něco horší

Dobrá a podle mne jedna z nejlepších navigací momentálně na trhu,doporučuji.