Navon N670 Plus + iGO8 Evropa

MSTAR 64 csatornás
Rozhraní
Micro USB
164 g

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Nádherně velký a čitelný displej
    • Zklamalo mě, že u navigace nebyl český návod, jen maďarský. Systém i IGO byly nahrány rovnou v přístroji, ale nebylo přiloženo žádné CD. Kdyby se něco pokazilo, nevím, jakým způsobem to napravím

Měl jsem možnost vyzkoušet TomTom i Garmina, ale IGO je pro mně bezkonkurečně nejlepší. Líbí se mi hlavně možnosti nastavení jednak zobrazení na displeji a jednak volby tras. Umí více možností, lze i oddělit možnost volby jízdy na neplacených dálnicích. Např. u Garmina tato možnost není, buď všechny dálnice nebo bez nich. U navigací od Nokie mě zase zklamala volba silnic. Ať zvolím jakoukoliv kvalitu silnic, vždycky ukáže jen jednu volbu, většinou tu nejkratší i po nekvalitních silnicích. U IGO volba typů silnic převážně funguje výborně. Ale samozřejmě nic není na 100%, stále je co vylepšovat. Zatím ale max. spokojenost.

Úhlopříčka displeje
MSTAR 64 csatornás
Rozhraní
Micro USB
164 g

Záruka nejaktuálnější mapy 550 Mhz procesor 5" plochý displej, automatický senzor pro ovládání jasu

Měl jsem možnost testovat více navigací najednou (Tomtom, Garmin, Mio apod.) a za mne, je iGO nejlepší navigační software.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Nádherně velký a čitelný displej