Navitel RE900

Dokonalá kombinace kamery a navigace? Ano! Tento přístroj je vybaven moderní kamerou, která zvládá kvalitní nahrávání i za tmy. Kamera má vestavěný G-Senzor a její záznam můžete snadno sledovat i během jízdy. Navigační zařízení má nastavené mapy 47 zemí s nejnovějšími informacemi. Výpočet trasy je zobrazen v reálném čase.

Kamera s Full HD rozlišením

Navitel RE900 je vybaven moderní kamerou OmniVision s pětivrstvou čočkou se širokým pozorovacím úhlem 140 stupňů pro přehledná a detailní videa. Snímkování 30 snímků za minutu poskytuje vysoce kvalitní záběry jak v noci, tak i ve slunečných dnech.

Určení
148 g
Rozměry
140 x 80 x 12 mm

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zklamání a vráceno. Přístroj se mi líbil, kompaktní, dostatek paměti, doživotní Evropa, průjezdní body, asi dobrá kamera (nezkoušeno). Pominul jsem skutečnost, že mikro USB je nešťastně volený (při instalaci na horním nebo spodním okraji okna je nutný jinak zahnutý kabel). Už při nastavování parametrů jej bylo nutno občas resetovat (zamrzl), což není dobrá předzvěst pro provoz. Bohužel to mělo pokračování. První jízdu jsem jel po známé trase. V obci přístroj neukazoval radar, který stojí na místě pět let a pobízel mne k rychlosti 90 km/h. Myslel jsem, že je snad šest let neaktuální mapa (už to by byl důvod k vrácení), takže jsem se připojil k wifi a aktualizoval. Výsledkem byly smazané mapy celé Evropy. Dobrá, jsem kopyto, natáhnu je znovu, povídám si, jsou předplacené. Nedovolil mi to. Mám jen práva ke čtení a jak definovat nový atlas s právy k zápisu jsem neobjevil. Na hot-line nemám chuť, pokud to neumí udělat tak, aby si s tím poradil průměrný uživatel soudobé IT, nechci nic dalšího řešit. Ještě jsem se nevzdával a nainstaloval jsem si aplikaci Navitel Navigator Update Center na PC (jde pak dost špatně odinstalovat), že zkusím aktualizaci přes počítač. Ta přístroj připojený originál přibaleným datovým USB kabelem pro jistotu vůbec nenašla. Odpískal jsem to a Navitel klesl hluboko do propasti mé nedůvěry. Škoda.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Snadná manipulace, rychlá odezva navigace
    • Aktualizace map

Jedinou nevýhodu vidím v ne moc podrobné aktualizaci map. Poslední mapová aktualizace, z III. čtvrtletí 2019, uvádí nepřesné omezení rychlostí na příjezdových komunikacích do měst. Přitom tato omezení jsou v převážné většině zjištěných případů stabilní, platná již minimálně 5 let. Totéž se týká stabilních radarů. Podle sdělení technické podpory bude sice aktualizace letos, ale neví kdy. Momentálně vydaná aktualizace je pro systémy s Androidem 9.13, toto zařízení má Android 9.11.

• , zakoupeno v Expert.cz

Výborná kamera s navigací. Cena - výkon O.K.

Určení
148 g
Rozměry
140 x 80 x 12 mm

Spolehlivá navigace

Navitel RE900 je také navigační zařízení ideální pro offline navigaci s předinstalovanými mapami 43 evropských zemí, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny. Mapy obsahují nejnovější informace o silniční síti a aktuální databázi SPEEDCAM, nespočet bodů zájmu a 3D objektů.

Spolehlivá navigace

Nahrává a naviguje zároveň

I během navigování je snadné sledovat záznam z kamery. Okno náhledu můžete přetáhnout přes displej. Vestavěný G-senzor je rozhodující pro uschování kritického záznamu během dopravní nehody.

Nahrává a naviguje zároveň

Speciální technologie Navitel

Unikátní funkce rozšířené navigace umožňuje sledovat navigaci a zároveň mít spuštěnou kameru v pozadí. Při výpočtu času trasy je zohledněn provoz v reálném čase, který lze snadno zobrazit na displeji v režimu navigace.

Speciální technologie Navitel

Bonus – Licence Navitel Navigator

Všichni uživatelé obdrží dárkový poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, který umožňuje instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny.

Bonus – Licence Navitel Navigator

Aleš Loprais doporučuje

Brand Ambassadorem značky Navitel je světoznámý závodník Rallye Dakar Aleš Loprais. Zařízení Navitel tedy vznikají mimo jiné i pod záštitou této neobyčejné osobnosti z řad motoristického sportu.
Aleš Loprais doporučuje

Multifunkční zařízení NAVITEL RE900 COMBO
NAVITEL RE900 FULL HD je multifunkční zařízení, které spojuje GPS navigaci a záznamovou kameru do jediného zařízení. Toto zařízení s operačním systémem Android disponuje 5-palcovým dotykovým displejem založeným na technologii IPS. Zařízení podporuje 3G, Bluetooth a Wi-Fi. K dispozici je slot pro SIM kartu a slot pro microSD kartu o velikosti až 64 GB. 4-jádrový procesor s frekvencí 1.3 GHz zajišťuje okamžitý výpočet trasy, hledání adres i rychlé přiblížení mapy. Zabudovaná záznamová kamera s 5-vrstvou skleněnou čočkou, širokým úhlem záběru 140° a s reálným FULL HD rozlišením 1920x1080 px navíc poskytuje dokonale ostrý záznam během jízdy. Ochranu záznamů zajišťuje G-senzor. Vše kompletně v češtině.
Předinstalovaný navigační software Navitel Navigator nabízí pokročilé navigační funkce jako například upozornění na radary a dopravní kamery, podrobné hlasové pokyny, několik možností vyhledávání, alternativní trasy a mnohé další. K dispozici jsou mapy 43 evropských států, Běloruska, Kazachstánu, Ukrajiny a Ruska s doživotními aktualizacemi zdarma.

Základní vlastnosti zařízení
• velký a přehledný 5 palcový displej s dotykovým ovládáním
• procesor MTK8382 Cortex-A7 Quad Core, 1.3 GHz pro rychlé zpracování dat a výpočet trasy
• intuitivní ovládání zařízení
• mapy 43 evropských zemí, Běloruska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstánu s doživotní aktualizací zdarma
• dokonale ostrý obraz záznamů díky reálnému FULL HD rozlišení a výkonnému čipsetu
• plynulost záznamu zajišťuje frekvence snímání 30 snímků za sekundu
• širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 140°
• jedna z nejlepších kompresních technologií H.264
• záznam zvuku ve vysoké kvalitě
• CZ/SK menu i manuál

Základní funkce navigace
• asistent jízdních pruhů
• výběr až ze tří alternativních tras
• 3D zobrazení křižovatek a budov
• obsáhlá databáze bodů zájmu POI (čerpací stanice, restaurace, hotely, parkoviště, obchody atd.)
• databáze SPEEDCAM – upozornění na radary, dopravní kamery a zpomalovací prahy
• hlasová navigace (trasa, upozornění na překročení rychlosti, radary atd.)
• přesné a dobře načasované hlasové povely
• možnost volby mezi denním, nočním či automatickým režimem
• na výběr 2D nebo 3D náhled mapy

Základní funkce záznamové kamery
• Nahrávání ve smyčce – žádné časové mezery mezi jednotlivými videi, přepisování nejstarších záznamů
• G-senzor – zaznamenává a chrání záběry v případě náhlého zrychlení, brzdění či nárazu
• noční režim – kvalitní záznam i při sníženém osvětlení
• parkovací režim – v případě detekce otřesu automatické nahrávání
• automatický start – po nastartování funkce automatického zapnutí a nahrávání
• aktuální datum a čas na každém videu a snímku
• možnost pořizovat obrazový materiál

Technické parametry• OS: Android

• CPU: MTK8382 Cortex-A7 Quad Core, 1.3 GHz
• paměť: 1 GB DDR, 16 GB Flash
• displej: 5″ IPS dotykový
• rozlišení displeje: 1280 x 720 pixelů
• rozhraní: micro SD slot (až 64 GB), micro USB 2.0, SIM
• rozměry zařízení: šířka 13.9 cm, výška 7.9 cm, hloubka 1 cm (s objektivem 2.7 cm)

Obsah balení
• zařízení NAVITEL RE900
• držák do auta (na čelní sklo)
• adaptér do auta 12/24 V
• kabel USB (pro aktualizace)
• uživatelská příručka
• záruční list

Dokumenty

• Navigace funguje, ale cílový bod nelze zadat textem. Obrovská chyba!!! Lze zadat jen to co navigace sama nabídne. Zkuste si tam najít v Praze např. ulici Za Strahovem. Musíte projet seznam několika tisíc ulic, přitom se vám podaří to několikrát stopnout při posunu jinde a vždy vás to vrátí na začátek - 17. listopadu... Nebo to hledejte přímo na mapě, což je na tak malé m displayi téměř nemožné. Nebo si předem zjistěte souřadnice daného místa. Čili, musíte si trasu připravit předem doma, nikoliv hledat během jízdy. Takže? Ve velkých městech velký problém. Jinak kamera, to je zatím to jediné použitelné.
    • Takže když jsem se na jedné objíždce dostal do problémů, musel jsem použít navigování z mobilu od Google maps. Navitel nebyl aktualizovaný a hnalo mě to do pekel, div ne na samý začátek trasy. Takže navigace je použitelná jen tam, kde to znáte a de facto ji nepotřebujete...

Jak jsem ji zezačátku bral jako dobrou, tak po více jak roce při ježdění neznámými místy bych ji nejradši vyhodil. A to nezmiňuji i jednu reklamaci při které mi byla vyměněna za jinou. Prý jsem to zvoral při aktualizaci. Ale bylo to vinou vadného konektoru USB. Byl tam vadný kontakt... Mimochodem, výrobce ten konektor nešťastně umístil na stranu řidiče. Hold v Číně se jezdí vlev. Že to prodávají do Evropy je jen malý detail...
    Takže už nejsem spokojen!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Snadná manipulace, rychlá odezva navigace
    • Aktualizace map

• , zakoupeno v Expert.cz

Výborná kamera s navigací. Cena - výkon O.K.

• Navigace
    • Vše v jednom !!!
    • WiFi
    • Bluetooth
    • Vše v češtině
    • Mohlo být v balení pouzdro :-)

Parádní navigace telefon kamera FM transmiter v doživotní navigace!!! A v češtině.Android 4.4.2 Bluetooth WiFi slot na SIM a SDHC kartu.Lze natáčet i mimo auto.Baterie vydrží dle použití tak 1-2hodiny.Lze klasický telefonovat včetně hlasitého poslechu.Net jede přes WiFi nebo data (3G) Optikou na kameře jde posouvat všemi směry.V balení je vše potřebné.Napajeni 12-24V.
    Jsem nadmíru spokojen.Jedna věc nahradí 5 dalších !!!

• četl jsem tady jen jednu recenzi která odpovídá realitě tohoto výrobku , moje recenze byla smazana asi protože se vyrobce styděl za svůj paskvil , aktualize map spadá někam do roku cca 1990 - 1992 , celej ten výrobek je skvělé dílo až na to navigování " zatočte do leva " a na místě již stojí 25 let obchodní centrum
    • pokud ji někdo chcete mam ji asi pul roku necham vam ji za 1500.- pro mě to nemá cenu a ted už vím že správná volba je garmin ano stojí s kamerou 250 eur ale nemá chybu

pokud vymazáváte recenze tak mi je velmi líto vašeho svědomí

• , zakoupeno v Diagnosticketesty

Používám teprve pár dní. Zatím jsem nenašla vše, ale zatím to co potřebuji, tak dobré. Potřebovala jsem poradit při aktivaci a paní z tech.podpory byla skvělá. Děkuji.

• tato navigace má dobrou kameru se záznamem , její obsluha je jednoduchá , mluví česky umí toho hodně , pro toho kdo navigaci nikdy neměl je to boží dar , přístroj jako takovej je celkem obstojný , pokud přejedete křižovatku kde se mělo odbočit navi vám okamžidě nabídne jinou trasu až sem je vše v pořádku.
    • Aktualizace map podle toho kde to dobře znám a silnice se tam změnili bych řekl že jsou někde kolem roku 1990 - 1995 a v dnešní době kdy se kolem nás toho tolik měni je to katastrofa.

Zadáte adresu a navigace začne fungovat kde řekne odbočte třeba do leva a pokud to tam znáte tak vite že je silnice vedena jinym směrem ale kde to neznáte začne vám říkat odbočte do prava koukáte a do prava to nejde jelikož tam 15 let stojí dům , zčne říkat teda nesmysl za nesmyslem a vy se budete ve městě točit jak blázni nakonec příjdete na to že bude lepší zajet někam na parkoviště navigaci vypnout a znova zadat adresu , ano je to k smichu ale já kůli tomu málem zabil svoji rodinu nakonec jsem se obrátil na výrobce kde mi bylo zděleno že mam alspon teda dobrou kameru se záznamem no tu pí** která mi to psala bych v momentě přerazil snad vejpůl.
    ZÁVĚREM MOJE RADA. PŘIDEJTE SI PÁR STOVEK A KUPTE SI KVALITNÍ NAVIGACI GARMIN NEBO TOM TOM
    Věřte mi že tahle navigace za ty nervy nestojí a hlavně za ty ohrožený životy jen kůli tomu že výrobce je lakomej a nechce
    koupit nové mapy

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Nemá česky navádění

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v CZC.cz