Mio Spirit 7100 EU Lifetime

Určení
    automobilové
    Výdrž baterie
    2 hodin

Autonavigace s doživotní aktualizací map (44 zemí Evropy). 5" dotykový displej, chytrá navigace IQ Routes a LearnMe Pro, funkce NearMe, Find My Car, plánovač výletů, parkovací asistent, režim pro pěší, funkce Lane Guidance, simulace v tunelech, informace o rychlostních limitech, nebo databáze radarů na zkušební dobu zdarma.

• zdarma aktualizace
      • funguje kdykoliv

Jediná navigace, která funguje vždycky, přesně a za jakýhokoliv počasí a světla. S nabíječkou cestuje v kastliku, nebo se hodí na palubku a jedeme. Mapy jsou velký a když nemám čas koukat, říká mi to dopředu, kam zahnout. Levná a přitom funguje.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
      budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.
      Děkujeme, tým Mio

• pěkná orientace v mapách
      • rychle chytá GPS signál
      • aktualizace k tomu už roky jsou zdarma

není nad starou dobrou navigaci, prostě funguje

Děkujeme, tým Mio

Základní navigačka, v češtině, displej drží i po letech, aktualizace pořád i po té době zdarma ke stažení co pár měsíců.
      Lepší než prťavej mobil a je hned v kastliku po ruce. Baterka kupodivu pořád i po letech drží.

Děkujeme, tým Mio

Než manžel na to šlápnul při stěhování, tak fungovala dobře. Základní, ale funkční, zdarma mapy. Pak jsme šli zase do značky Mio a jsme spoko.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
      Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
      Děkujeme, tým Mio

• rychlá orientace v mapách
      • levná navigace
      • displej se neleskne
      • mapy doživotně zdarma, aktualizují je i po těch letech pořád

Kdysi před lety jsem to kupoval rodičům do auta a byli spokojeni, funkce využívali skoro každý týden. Na mapě našli všechno, počítalo to podle potřeby rychle, navádělo dlouho dopředu, takže to zvládli i oni a nepotřebovali si zajíždět.
      Mapy široké pokrytí celé EU, doma pak všechny potřebné adresy a ulice a popisná čísla našli.
      Dá se i cesta naplánovat. Nyní už je baterka slabší, ale pořád se to dá a mapy jsou doživotně zdarma.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
      budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
      Děkujeme, tým Mio

• V dnešním videu si ukážeme, jak jednoduše můžete aktualizovat vaše zařízení MIO, ať už jde o Mio Spirit navigaci, MiVue ...

Zobrazit celou recenzi na tlacovespravy.sme.sk

• malá a skladná
      • levná a cena výkon byla dobrá
      • aktualizace zdarma doteď
      • hlas

naše starší navigace, která měla výhodu, že byla levná a měla zdarma mapy (teda doteď má) celé Evropy. Funguje doteď, ale jenom v osobáku. Takže když nevíme kudy kam a jedeme delší trasu a nechce se nám vybíjet mobilní telefon s malým displeje, tak zapínáme autonavigaci tuhle. Reaguje svižně, akorát hlas teda je takovej robotickej, ale to je vkus každýho.
      Zatím nás nikdy nezklamala, ale máme ji už jen v osobáku.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
      V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
      Děkujeme, tým Mio

• Existují miliony samostatných navigačních GPS zařízení, které se spoléhají na GPS satelity, které jim poskytují nejen in...

Zobrazit celou recenzi na service.mio.com

• Unboxing a nastavení

Zobrazit video recenzi