Mio Spirit 687u

Výdrž baterie
2 hodin

• , zakoupeno v 123shop.cz

• , zakoupeno v Electro World

• moc toho nevím, mám jí teprve chvilku.lehká aktualizace map, vypočítání map eko, rychlost nebo dálka. Super zobrazení když jedete na dálnici, tak kolik pruhů jede rovně a kolik odbočuje
    • Mio spirit 687u mi přijde pomalá. když se otočím s vozem, tak trvá, než se celý displey otočí. nenašel jsem kde se zapne noční režim, vždy se to přepne automaticky, ale občas se hodí noční režim i ve dne. dotykový displey není takový jaký bych čekal.

Měl jsem mio C520 a byla to super GPS, tato mio spirit 687u není špatná,alemá své mouchy. např na staré GPS jsem měl kvalitní držák, do kterého jsem přímo dal nabíječku a GPS jsem mohl vyndat, zandat a o nabíjení jsem se nestaral, tady je malý stojánek, co mám furt pocit že se utrhne. líbí se mi bluetooth, propoijí všechny kontakty.

• přehledná
    • rychle reaguje
    • nemá č.p.v menších obcích

vynikající

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    Čísla popisná i v malých obcích samozřejmě máme, prosím proveďte případně aktualizaci. Pokrytí máme 100 % v ČR i SK.
    V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ . Děkujeme, tým Mio

Určení
automobilové
Výdrž baterie
2 hodin

Navigace Mio Spirit 687 je vybavena nejnovější a nejpropracovanější navigační technologií. Díky pokročilé technologii SmartRoutes™, integrovanému místnímu vyhledávání od společnosti Google a podpoře multimédií je zařízení Spirit 687 nejen navigací, která umožňuje dostat se z místa A do místa B, ale i komplexním nástrojem poskytujícím vše, co při jízdě v autě nebo při chůzi potřebujete.

Vyberte si nejlepší trasu ještě před tím, než se vydáte na cestu. Nová funkce Výběr tras umožňuje náhled až čtyř různých tras: nejrychlejší, nejkratší, nejschůdnější a nejlevnější. Z těchto tras si lze vybrat tu, která v daný moment nejlépe odpovídá vašim potřebám. "Nové modely přichází právě včas před letní cestovní sezónou a posouvají Mio opět do čela technologických inovátorů v této oblasti. Inovované funkce navigování zjednodušují výběr vhodné trasy dle aktuální potřeby nebo se sami přizpůsobují stylu daného řidiče," říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Komfortní navigace

Všechny nové modely disponují pokrokovými technologiemi pro plánování trasy. Funkce Smart Routes používá k optimálnímu výpočtu informace sesbírané od milionů řidičů, díky kterým je cesta rychlejší a úspornější. Ve výpočtu je navíc zohledněn i čas a den konání cesty. V průběhu jízdy jsou uživatelé navigováni prostřednictvím 3D náhledů křižovatek doprovázené jasnými a přehlednými pokyny o řazení.

Výběr tras nově navrhuje 4 možnosti jízdy graficky znázorněné přímo na displeji navigace - nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější. Uživatelé mohou využít také plánování cesty s optimalizací průjezdních bodů jak v navigaci, tak i v aplikaci na počítači MioMore Desktop. Novinkou je také funkce LearnMeTM Pro, která se učí stylu jízdy řidiče a přizpůsobuje výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle. Novinkou je i simulace polohy v tunelu a hlasové navigování Text-to-Speech, s hlasovými pokyny včetně názvů silnic.

I parkování je s novými navigacemi Mio stále jednodušší. Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovacích míst v blízkosti cíle a jedním klenutím na symbol "P" řidiče dovede na nejbližší parkoviště.

Jednodušší ovládání

Zadávání adres ulehčí klávesnice QuickSpellTM zobrazující relevantní klávesy na základě informací z databáze a tím intuitivně napovídá v průběhu zadávání. Nalezení cílového bodu je daleko snazší i díky novému vyhledávání podle klíčových slov, které funguje na stejném principu jako fulltextové vyhledávače na internetu.

Nároční zákazníci určitě ocení bezplatné a funkční RDS-TMC dopravní zpravodajství fungující kompatibilně se SmartRoutes pro optimální výpočet trasy.

Větší hodnota

Každý z nových modelů je nabízen s dvouletou aktualizací map a softwaru zdarma. Po dvou letech je možné aktualizace map, stejně jako cestovní průvodce nebo další doplňky dokoupit na webových stránkách výrobce.

Navigace Mio nabízí také propracované cestovní průvodce. Užitečné informace o historických budovách doplněné o fotografie, detailní popisy, otevírací hodiny a kontakty jsou uživatelům k dispozici pro všechna hlavní města Evropy. Uživatel má dokonce k dispozici i plánovač výletů a režim pro chodce výborně sloužící při prohlídkách těchto měst. V případě zájmu si uživatelé mohou informace o ostatních městech také jednoduše prodloužit.

• Vyzkoušel jsem několik typů navigace Tomtom, končil jsem typem 1005T Liffet.Po shlédnutí v tlv.při testu těchto firemních navigací za 33000kč, které se montují do japonských vozů,při mém zkoušení v různých podmínkách v ČR jsem zjistil, že fa. TOMTOM by měla být vyloučena z okruhu dovozců těchto drahých, nic neříkajících paskvilů, které se všemožně vnucují chudákům důvěřivcům, kteří si nakonec buď koupí automapu, nebo tohle nic neříkající monstrum vyhodí do popelnice.Nikdy bych toto zařízení nedoporučil ani svému nepříteli. Má-li někdo jiný názor-upřímnou soustrast. Za takovou sumu peněz si koupit takovou věc si nedovolí ani milionář. TOMTOM - nekupovat za žádnou cenu.
    • Vše, co jenom lze vyhodnotit. Jedině jako hračka pro děti ?

Kupujte si vše, jenom ne navigaci Tomtom.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    My ale nejsme navigace TomTom, ale Mio Spirit.

• doživotní aktualizace map a SW (verze LifeTime)
    • bohatá funkční výbava (nabízí téměř vše)
    • přehledné a intuitivní ovládání
    • výborný podpůrný SW MioMore Desktop
    • možnost přizpůsobení SW (úprava menu,...)
    • hardwarové tlačítko pro okamžitý návrat do hlavního menu
    • citlivý display
    • hlavní konkurence má trochu lepší design
    • v době nabíjení přes PC nelze s navigací pracovat
    • nepodařilo se mi přes bluetooth přenést kontakty z mobilu

Navigaci jsem si vybral mj. pro snadné ovládání a doživotní aktualizaci map (verze LifeTime). Příjemně překvapí bohaté možnosti úprav ovládacího SW - lze konfigurovat položky hlavního menu, přehled o instalovaných mapách a hlasech, volném místě v paměti,... S vlastním chováním v provozu mám zatím jen první zkušenosti, ale naviguje bez problémů. Konkurence možná nabízí některé vychytávky lépe (např. řazení do pruhů s Navigonem je efektnější), ale nic podstatného nechybí. Přestože jednoduchý držák plní svou funkci bez problémů, v dané cenové kategorii lze najít navigace s aktivním držákem. Celkově určitě doporučuji.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• přehledná
    • rychle reaguje
    • nemá č.p.v menších obcích

vynikající

perfektní navigace

• , zakoupeno v Dělovka.cz

• Šikovná věcička, slušný display.
    • Strašný ženský hlas.

Dobrá věc, zkušenosti není ještě mnoho.

• , zakoupeno v K24.cz

• Dobré ceny,výběr zboží
    • Nemám

Používám tento přístroj s externí kamerkou ma vstup AV pro DOD600 u které není displey.Vyzkoušel jsem tutu navigaci při své cestě jsem sní spokojen,včasné upozornění na změny příjemný hlas navigátora.Navádění a řazení do pruhu probíhá v dostatečném časovém předstihu proto doporučuji toto navigaci MIO Spirit 687u dalším vážným zájemcům.