Mio Pilot 15 Full Europe 45, Lifetime

2 hodin

• , zakoupeno v TEshop

• Jednoduché ovládání
    • Bezplatná aktualizace map
    • Více verzí vyhledání místa (adresa, klíčové slovo...)
    • Přepočet trasy

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

• , zakoupeno v Electro World

• široký sortiment map
    • dobrá cena
    • výborně reaguje na dotek
    • dobrá viditelnost
    • intuitivní ovládání
    • velmi dobrá zkušenost s předchozí starší navigací MIO
    • nespolehlivá technická podpora MIO.com, kde jsem si stáhnul opravnou aktualizaci a navigace přestala fungovat a musela jet do servisu
    • teprve při hledání řešení problému, jsem zjistil, že nejsem sám, kdo má takový problém a snad už po servisu bude sloužit dobře, jako předchozí stařenka

Po prvním zapnutí navigace jsem zadal všechny požadované údaje a navigace fungovala normálně. Poté jsem navštívil stránky MIO.com a stáhl si opravný balíček, stažený soubor jsem rozbalil na pam. kartu a dále v dobré víře postupoval, dle vašich informací ze stránek podpory. Vše proběhlo hladce, až na níže zmiňovaný problém.
    Ovšem teď po zapnutí navigace píše: produktový klíč není platný, obnovte klíč produktu pomocí aplikace MioMore Deskopt v počítači.
    Po připojení navigace přes USB k PC a MioMore Desktop 2 se zařízení připojí a píše: odpojte zařízení a zadejte produktový klíč.
    Dostal jsem se do bludného kruhu a nevím, jak z něho ven? Navigace nereaguje, lze jen odsouhlasit používání navigace a vypnout. Pak naskočí zmiňovaná hláška a mám po ptákách. Zkoušel jsem i nainstalovat starší verzi MioMore Desktop, ale ta po připojení navigace k PC přes USB spadne.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    ad OPRAVA - vždy je technická podpora na příjmu, včetně zákaznické péče. Nicméně nezmiňujete o jakou opravnou aktualizaci jde, nicméně produktový klíč vůbec není potřeba. Zřejmě aktualizace neproběhla správně, případně jste po aktualizaci byl mimo GPS signál (v budově) apod. Každopádně servis MIO zafungoval a vše je nyní v pořádku.
    To ovšem vzhledem k funkcím, ceně a výdrži navigace není úplně spravedlivé hodnocení ;-)

Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

• , zakoupeno v MALL.CZ

OK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.
    Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Určení
automobilové
Výdrž baterie
2 hodin

Ocenění

Produkt roku 2021 - Top v kategorii
Produkt roku 2020 - Top v kategorii

Snadno ovladatelná a spolehlivá autonavigace s mapou 45 států Evropy a doživotní aktualizací zdarma. 5" dotykový displej, informace o rychlostních limitech, hlasové navádění s jmény ulic (TTS), řazení do jízdních pruhů, funkce "Blízko mne", průvodce tunely, výpočet 4 typů tras, zjednodušené menu.

3zákazníci nedoporučují produkt

5 let a stále funguje a s plnými aktualizacemi, super cena, baterka taky pořád drží, naše oblíbená navi

• , zakoupeno v TEshop

• Jednoduché ovládání
    • Bezplatná aktualizace map
    • Více verzí vyhledání místa (adresa, klíčové slovo...)
    • Přepočet trasy

• velmi dobrá zkušenost s předchozí starší navigací MIO

• , zakoupeno v MALL.CZ

OK

• , zakoupeno v vypocetnitechnika.eu

Zatím užívám krátce, ale jsem spokojen.

• navádí kamkoliv
    • silný zvuk, je v autě slyšet i při rádiu
    • velký displej oproti mobilu
    • nespotřebovává mobilní data

Aktualizace map zdarma, good.

• navádí přesně
    • vychytala i malou obec na Kolínsku bez ulic
    • funguje dle očekávání

navádí přesně
    vychytala i malou obec na Kolínsku bez ulic
    funguje dle očekávání

• , zakoupeno v Eberry.cz

Výborná,.jak cena tak kvalita....

Děkujeme, tým Mio

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2020, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• čísla popisný každého baráku, daří se mi najít všechno
    • baterie i pro pěší navigaci
    • mapy doživotně zdarma
    • velký tlačítka
    • rychlé hledání a svižné přepínání

Splnilo to očekávání, základní, ale rychlá a levná navigace, která má mapy zdarma, radary, velký tlačítka a plánování trasy i doma.
    Aktualizace mají i čísla popisný každýho baráku v ČR.