Mio Combo 5207 Truck Full EU Lifetime

100 %
Tenká a lehká navigace optimalizovaná pro kamiony a karavany, s integrovanou kamerou Seznamte se s novým zařízením Combo 5207 Truck, unikátní kombinací navigace a bezpečnostní...
6 961 Kč
Doprava 80 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Česmad Bohemia

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu80 Kč252 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Tenká a lehká navigace optimalizovaná pro kamiony a karavany, s integrovanou kamerou Seznamte se s novým zařízením Combo 5207 Truck, unikátní kombinací navigace a bezpečnostní...

Parametry produktu

Výrobce
Určení
automobilové

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Určení
  automobilové

  Popis produktu

  Tenká a lehká navigace optimalizovaná pro kamiony a karavany, s integrovanou kamerou

  Seznamte se s novým zařízením Combo 5207 Truck, unikátní kombinací navigace a bezpečnostní kamery, optimalizováno pro řidiče kamionů, karavanů. S tímto novým, tenkým a lehkým zařízením budete schopni zaznamenat každou minutu Vaší cesty, bez nutnosti přidávat další zařízení do Vašeho vozidla.

  Nové Combo truck se postará o naplánování cesty pro velká vozidla. Na základě individuálních detailů. jako jsou rozměry vozidla, typ nákladu, váha bude navržena konkrétní trasa. Zařízení Vám pomůže vyhnout se nebezpečí spojené s ostrými zatáčkami a různými omezeními na některých trasách. Říďte bezpečněji s předinstalovanými rychlostními limity pro nákladní vozidla a databází rychlostních radarů - v dostatečném předstihu budete upozorněni, abyste měli čas bezpečně zpomalit.

  Nové kombo je vybaveno mnoha užitečnými funkcemi včetně doživotní aktualizace map, takže se již nikdy nebu- dete muset obávat zastaralých map či změn na silnici. Navede Vás do nových ulic a na nové adresy bez zaváhání. Jednoduše připojte Combo k PC, nainstalujte MioMore desktop SW a zkontrolujte, zda jsou k dispozici aktualizace. Nové aktualizace budete dostávat po celou dobu životnosti Vašeho zařízení a až 4x ročně.

  Combo je vybaveno aktuálními informacemi o rychlostních radarech po celou dobu životnosti Vašeho zařízení, takže budete vždy vědět, kde si dát pozor na rychlost. Aktualizace je součástí aktualizace map.

  Jak z hlavního menu nebo z obrazovky s mapou jednoduše zvolte možnost “kamera” k zapnutí integrované kamery. Jakmile nastartujete, combo začne nahrávat záznam v rozlišení 720p a stane se tak osobním očitým svědkem Vaší cesty. V případě nehody tak máte vždy záznam události. A nebo v případě, kdy jste si užili jízdu krásnou krajinou, můžete sdílet své zážitky s rodinou či přáteli.

  Kamera i navigace funguje současně a zachycuje každý moment bez přerušení navádění. Toto dělá z comba ideální řešení pro kohokoliv, kdo má rád čistou palubní desku, oceňuje bezpečnost a chce mít záznam svých cest.

  • Na stránce mio.com se seznamte s podmínkami doživotní aktualizace map. Mio More destop SW je kompatibilní pouze se systémem Windows
  • * Rychlostní radary nejsou obsaženy u Švýcarska, Lotyšska, Litvy, Estonska
  • ** Truck Mode pokrývá 30 hlavních cest. Omezení rozměru a hmotnosti není dostupné pro všechny země.

  Doživotní aktualizace map

  Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Mio, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.

  Aktualizace bezpečnosti Životnost kamery

  Navigace Mio obsahuje databázi radarů s doživotní aktualizací, takže budete vždy vědět, kde je aktuálně umístěný rychlostní radar. Aktualizace snadno stáhnete přes Mio More Desktop.

  IQ Routes™

  IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů aoptimalizuje na základě těchto informací vaší trasu

  LearnMe Pro™

  Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.

  Parkovací asistent

  Navigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

  Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám

  Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.

  Blízko mne

  Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.

  Najdi mé auto

  Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.

  Plánovač výletů

  Combo 5207 LM Truck přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.

  Integrovaná GPS monitoruje Vaší polohu kdekoliv. Vestavěný GPS přijímač s vysokou citlivostí automaticky zaznamenává informace z jízdy do videa, včetně polohy, rychlosti a směru. Zobrazte záznam v Google Maps při přehrávání videa v MiVue Manager SW.

  Čisté HD video 720p při 30 fps v kombinaci s pokročilou H.264 technologií pro vysoce kvalitní záznam při malé velikosti souboru. 3-osý G-Sensor zaznamenává směr a sílu nárazu, zatáčky a zrychlení

  Automatické zapnutí

  Kamera MiVue obsahuje vestavěnou databázi radarů s doživotní aktualizací. Budete tak vždy vědět, kde jet zvláště opatrně. Jednoduše si stáhněte své aktualizace zde. 70mm širokoúhlá čočka se světelností 2.8

  Režim kamionu optimalizován pro rozměrná vozidla či karavany. Trasa je kalkulována na základě rozměrů vašeho vozidla, váhy, nákladu a typu vozidla * Truck Mode pokrývá 30 hlavních cest. Omezení rozměru a hmotnosti není dostupné pro všechny země.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  100 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Prvotní spuštění, ukázka a unboxing mio combo 5207 - navigace s palubní kamerou

   Zobrazit video recenzi

  • Jak na prohlížení videí z Mio Combo

   Zobrazit video recenzi

  • testovací natáčení s kombinací kamery s navigací 5207

   Zobrazit video recenzi

  • kombinace autokamery s navigací, svého času topka, test natáčení

   Zobrazit video recenzi

  • navigace mio funkce

   Zobrazit video recenzi

  • Doporučuje produkt

   100 %
   • truckové navádění
   • vcelku dobrý odolný displej
   • mapy čitelné

   Moje starší záležitost, moc mi pomohla na cestách. Po ní jsem si koupil taky Mio a truckovou licencí, ale ta už nemá autokameru v jednom. Svého času jedno z prvních kombinovaných zařízení obojího v jednom, najezdil jsem s tím dlouhé míle bez problémů (až na vybržďovače).
   Není to chyba, ale každá navigace, co jsem kdy viděl, neumí dodatkové tabulky, takže jsem kvůli průjezdu trasou v Čechách musel zadávat vždycky trochu jiné hodnoty, ale vždycky to pak sedělo.
   Teď jsem to dal mladýmu na hraní, ale už na to je novej software do počítače - Mio more 2.

   MIO (značka)

   Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
   budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
   Děkujeme, tým Mio