Garmin Nüvi 57 Lifetime

180.1 g
Rozměry
139 x 86 x 20 mm

• , zakoupeno v kak.cz

• Je to naše první navigace. Rozhodovali jsme se mezi TomTom a GARMIN, ale nakonec rozhodla cena 5" u Garmin za cenu 4" u TomTom.
    • Je to jen úsměvné a malé -, u "dálnice" D10 má pořád rychlostní R10. Rychlostavbu dálnic v ČR nebere na vědomí.

Ovládání navigace je jednoduché a srozumitelné.
    První aktualizace a registrace produktu proběhla také bez problémů - máme Windows 10.
    Hlas je příjemný, naviguje přesně např. "a na světlech doprava anebo na značce doleva". Hlásí změnu dostatečně předem.
    Výhodou je i druhá část obrazovky s ukázkou řazení do pruhů.
    Příjemně překvapil přepočet trasy. Většinou trvá jen 3 sec a také zde není ta pro mě otravná hláška: přepočítávám....
    Nemám srovnání s konkurencí, pouze jen jako přihlížející spolucestující, ale navigace splnila mé očekávání a pokud bychom se s manželem rozhodovali znovu, zvolili bychom opět tento produkt.
    Co se ceny týče, jsme spokojení. Chtěli jsme levnější navigaci, 5" a pro střední Evropu. Rozhodovali jsme se mezi TomTom a Garmin a zde rozhodla hlavně cena. U TomTom jsme našli za tuto cenu pouze 4" navigace. Ty 5" byly za vyšší cenu.
    Zatím jsme vyzkoušeli jen 6x, ale pokaždé nás přivedla na místo bez problémů.

Určení
Paměťová karta
180.1 g
Rozměry
139 x 86 x 20 mm

Navigace v tenkém designu s jasným 5" dotykovým displejem, jednoduchým ovládáním a předehranou mapou ČR. Můžete využít funkcí asistenta řazení do jízdních pruhů či realistických náhledů křižovatek, předehrané databáze více než 6 milionů bodů zájmu (tzv. POI bodů). Navigace vás dokáže upozornit í na omezení rychlosti v projížděném úseku, disponuje funkcí "Kde jsem" pro snadnější nalezení např. nejbližší nemocnice, stanice policie a pod. Pro jednoduchou navigaci využijete služeb fotonavigace a rozšiřitelná vnitřní paměť pomocí karty micro SD vám umožní použít i další mapové podklady.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v kak.cz

Ovládání navigace je jednoduché a srozumitelné.
    Výhodou je i druhá část obrazovky s ukázkou řazení do pruhů.
    Zatím jsme vyzkoušeli jen 6x, ale pokaždé nás přivedla na místo bez problémů.

• Velikost obrazovky,držák na ventilaci
    • Aktualnost map, zejmena silnice nižší třídy
    • Vlastní zmatené nastavení trasy
    • Nejrychlejší cesta je po silnici mezi kamiony, dálnice nebere,
    • pokud jedu někam do malého místa vyžaduje ulici a číslo domu
    • chybí funkce kamkoliv
    • Návod má být idiotenfest a ne pro experty na kabalu
    • Silnice je silnice a dálnice je dálnice

mam ji od 20 srpna, podle mne ji bude lépe i mně, když skončí v popelnici

V současné době si myslím, že jsem udělal hrubou chybu, 8 let neaktualizovaný Tom je ve staré zástavbě spolehlivější

teď jsem přesvědčen že to je JUNK
    opravdu nejsem zvědavý na recenze které si píše zastoupení.
    To co vyváděla v Madarsku, to nikomu nepřeji. Tam se ani člověk navíc nemůže doptat jakýmkoliv civilizovaným jazykem. Pořeboval bych mjr. Halušku.
    Mapy jsem instaloval před odjezdem. HU, SK, A,CZ, CH, D,
    Na to, abych dojel z Bratislavy do Budapešti nepotřebuji navigaci, zejména. když mne vede z Bratislavy po staré silnici přez původní celnici v Rusovcích a Rajce Zpět přesně po stejné trase, a to jsem měl sebou stažený Návod a strávil s ní nejméně 45 min. ve snaze z ní udělat použitelný přístroj.