Garmin Montana 680 PRO

Všechna zařízení Garmin jsou české distribuce. Outdoorová navigace pro všestrané použití s velkým 4" otočným displejem a vestavěným fotoaparátem. * 4" dotykový displej (duální...
9 990 Kč
Doprava 120 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka TOMSPORT
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu120 KčNízký počet hodnoceníDalší informace

Popis produktu

Všechna zařízení Garmin jsou české distribuce. Outdoorová navigace pro všestrané použití s velkým 4" otočným displejem a vestavěným fotoaparátem. * 4" dotykový displej (duální...

Parametry produktu

Výrobce
Určení
outdoorové
Výdrž baterie
15 hodin
Úhlopříčka displeje
4 palce
Rozlišení displeje
480 x 272
GPS přijímač
Ano
RDS-TMC
ne
Asistent jízdních pruhů
ano
Rozhraní
USB
Bluetooth
ne
Paměťová karta
ano
Hmotnost
289 g
Rozměry
144 x 74 x 36 mm

Parametry produktu

Výrobce
Určení
outdoorové
Výdrž baterie
15 hodin
Úhlopříčka displeje
4 palce
Rozlišení displeje
480 x 272
GPS přijímač
Ano
RDS-TMC
ne
Asistent jízdních pruhů
ano
Rozhraní
USB
Bluetooth
ne
Paměťová karta
ano
Hmotnost
289 g
Rozměry
144 x 74 x 36 mm

Popis produktu

Všechna zařízení Garmin jsou české distribuce. Outdoorová navigace pro všestrané použití s velkým 4" otočným displejem a vestavěným fotoaparátem.

 • 4" dotykový displej (duální orientace)
 • Vestavěný 8 MPx fotoaparát
 • Vysocecitlivý GPS/GLONASS čip
 • Podrobná mapa ČR v měřítku 1:10 000
 • Elektromagnetický kompas
 • Barometrický výškoměr
 • Odolnost proti vodě
 • Provoz na tři AA baterie nebo Li-Ion akumulátor
 • Podpora pro Geocaching
 • Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)

Základní vlastnosti

Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu patří mezi hlavní přednosti této navigace.

 • vysoce jasný, dotykový 4" TFT displej, 65.000 barev, rozlišení 272 x 480 pixelů
 • vysoce citlivý GPS přijímač s podporou WAAS a HotFix®
 • možnost přenosu dat pomocí bezdrátové technologie ANT+
 • předehraná základní mapa světa se stínovaným terénem
 • integrovaný 3-osý elektromagnetický náměrový kompas a barometrický výškoměr
 • Track Manager pro navigaci přes Waypointy
 • slot na microSD datové karty
 • zvukový výstup skrze 3.5mm audio jack
 • konektivita: high speed USB a sériový port
 • odolnost proti vodě: IPX7, odolnost proti vibracím: 6g
 • variabilní napájení: LiIon akumulátor (16 hod.) nebo 3x AA baterie (22 hod.)

Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Garmin Montana 680 vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Díky vysoce citlivému GPS přijímači funguje i na místech s minimálním výhledem na oblohu, jako je hustý les, nebo městská zástavba.

Konektivita - rozšiřitelnost - výbava

Montana 650 nabízí bezdrátovou technologii ANT+, integrovaný barometrický výškoměr a tříosý elektromagnetický kompas, který nevyžaduje při určení směru držení navigace ve vodorovné poloze. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. Montana 680 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), externího teplotního čidla, případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu. Díky své všestranosti může posloužit i jako motocyklová, automobilová nebo námořní navigace (přístroj umožňuje hlasovou navigaci buď pomocí sluchátek nebo napájeného stojánku do automobilu). Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, který je možné nahradit 3 ks. běžných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočtu plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Turistické mapy Topo Czech PRO

V ceně přístroje je obsažena podrobná turistická navigační mapa Topo Czech PRO, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10 000. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy.

Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách ČR.

Vestavěný fotoaparát

Přístroj Montana 680 nabízí oproti verzi 610 vestavěný fotoaparát s rozlišením 8 Megapixelů a automatickým ostřením. Fotoaparát je dostatečně kvalitní pro pořizování momentek nebo fotografií zajímavých míst ke kterým se můžete kdykoli nechat zpětně navigovat. Díky velké odolnosti přístroje se nemusíte bát focení i za podmínek kdy by jste normální fotoaparát nevytahovali (např. v dešti)

Podpora pro Geocaching

Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou.

Garmin Montana 680 podporuje Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. V přístroji je předehráno 250 000 keší (GPX formát), včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.