Garmin dezl LGV810

Klíčové vlastnosti Garmin dezl LGV810 (8") Mapa Evropy s bezplatnými doživotními aktualizacemi Velký 8" barevný dotykový displej s dobrou čitelností na slunci Plánovač...
15 990 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 339 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 2 499 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 240 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 960 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 2 047 recenzíDalší informace

automobilové
Výdrž baterie
2 hodin

• , zakoupeno v gpscentrum.cz

• Je kvalitní,bez pochyb šle už mě i zklamala.
    • Nerozumím tomu, proč mě navigace při cestě z Veltrus do Bolzana táhla přes Švýcarsko. Ačkoliv je vše aktualizováno,na každém sjezdu mě vracela zpět. Až u Mnichova mě začala vést správným směrem jenže k mému překvapení,za Mnichovem mě opět naváděla u každého sjezdu zpět s tím že dálnice je pro kamiony neprůjezdná . Korunu tomu všemu nasadila před německo-rakouskou hranicí s tím že na dálnici!!!!je most s výškou 3,59. To už jsem se opravdu začal hodně smát.Do té doby jsem si lámal hlavu a vše několikrát kontroloval jestli jsem něco chybně nežádal,nežádal.

Určení
automobilové
Výdrž baterie
2 hodin

Klíčové vlastnosti Garmin dezl LGV810 (8")

Mapa Evropy s bezplatnými doživotními aktualizacemi

Velký 8" barevný dotykový displej s dobrou čitelností na slunci

Plánovač přestávek, zobrazení oblíbených tras

Letecké pohledy na nakládací doky a vjezdy pro kamiony

Automatické plánování trasy podle typu a velikosti vozidla

Údaje o kamerách, radarech a místech zájmu

Aktualizace map přes Wi-Fi; Bluetooth hands-free

Evropa pro řidiče velkých vozidel

Garmin Dezl LGV810 obsahuje podrobné mapy Evropy, které se pravidelně aktualizují díky vestavěnému Wi-Fi připojení. Trasu si snadno naplánujete podle typu a velikosti vašeho vozidla – stačí vyplnit podrobné parametry a GPS vám automaticky zvolí nejvhodnější trasu. Navigace vás během jízdy informuje o radarech, nebezpečných úsecích, dopravní situaci i počasí a navíc vám spolehlivě lokalizuje nejbližší parkovací místa odpočívadla.

Skvělá výbava

Užijte si pohodlnou jízdu s chytrou navigací Garmin Dezl, která se pyšní 8" barevným dotykovým displejem s HD rozlišením – ten je možné používat na výšku i na šířku. Navigace je vybavena technologií Bluetooth, díky níž můžete využívat bezpečné a pohodlné hands-free telefonování. Snadno také připojíte bezdrátovou zadní kameru Garmin BC 50 (prodává se samostatně) či jinou drátovou kameru od jiných značek (nutno zakoupit držák s napájením a portem Video-in).

Vlastnosti

GPS navigace ideální především pro řidiče kamionů

Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými doživotními aktualizacemi (míněna je životnost zařízení)

Automatický výpočet nejlepší trasy podle velikosti a hmotnosti automobilu či podle nebezpečných materiálů

Barevný dotykový displej o úhlopříčce 8" s vysokým rozlišením HD

GPS lze používat na výšku i na šířku

Upozornění na rychlostní radary a kamery vás ochrání před pokutami

Snadné vyhledání nákladních a skladových zón či doků

Trasu si můžete uložit a kdykoli na ni vyrazit znovu

Přístroj lze propojit i s vaším chytrým telefonem a přijímat tak jeho prostřednictvím telefonní hovory

Upozorňuje vás na nebezpečné úseky, změny rychlostí, velmi ostré zatáčky aj.

Pomocí mobilní aplikace Garmin Drive vám poskytuje aktuální a přesné dopravní informace nebo zprávy o počasí

Praktický plánovač přestávek

Databáze Truck Parking Europe, TripAdvisor a FourSquare vám umožní jednoduše najít body zájmu dle vaší volby

Můžete ji nainstalovat i do auta (montážní sada je součástí balení)

Bez napájení vydrží až 2 hodiny

Díky Wi-Fi stahuje aktualizace i bez počítače

Do přístroje je možné vložit paměťovou kartu microSD (není součástí balení)

Obsah balení

Garmin Dezl LGV810 (8")

Předinstalovaná mapa Evropy City Navigator (45 států) s doživotní aktualizací

Držák a šroubky na pevnou montáž

Držák do auta s přísavkou

Napájecí kabel do auta

USB kabel

Lepící disk na palubní desku 1" kulový adaptér s AMPS základnou

Návod k použití

Technické parametry

Typ navigace automobilová

Velikost displeje 8"

Doživotní aktualizace map (zdarma)

Ano (EU)

Wi-Fi

Databáze radarů

Propojení s parkovací kamerou

Ano

Možnost hlídání výšek a váhy (truck)

Rozměry 200 × 125 × 20 mm

Hmotnost 387 g

Výdrž baterie 2 h

Barva

Černá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 515 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 16 179 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v gpscentrum.cz

• Je kvalitní,bez pochyb šle už mě i zklamala.