TomTom GO 510

Určení
automobilové

• , zakoupeno v Electro World

• Dárek synovi k narozeninám, proto zatím nelze objektivně zhodnotit.

• Kvalitní téměř celosvětové mapy
    • Spolehlivý držák navigace, jednoduché vkládání
    • Velký rozměr displeje, přesto se ale vejde do kapsy na košili
    • Neumí aktuální situaci na trase. Možná ale pomůže spojení s mobilem - zatím nevyzkoušeno.
    • TomTom podporuje servis obecně jen do 5 let po ukončení výroby daného modelu, potom v případě poruchy přijdete o navigaci i o doživotní mapy. Těch 5 let zhruba vydrží pevně vestavěná baterie, pak zařízení zkolabuje a servis to neopraví (osobní zkušenost s předchozím modelem)
  • , zakoupeno v EURONICS

Ve srovnani s GO730 je pomerne slozite nastavovani tras,
    postradam za tu cenu handsfree .

Určení
automobilové

Navigace je následovníkem modelu GO 500. Oproti tomuto modelu obsahuje GO 510 světové mapy. Předinstalovány jsou mapy celé Evropy (45 zemí), ostatní mapy světa lze zdarma doinstalovat dle potřeby.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

• Dárek synovi k narozeninám, proto zatím nelze objektivně zhodnotit.

• Kvalitní téměř celosvětové mapy
    • Spolehlivý držák navigace, jednoduché vkládání
    • Velký rozměr displeje, přesto se ale vejde do kapsy na košili
  • , zakoupeno v EURONICS

Ve srovnani s GO730 je pomerne slozite nastavovani tras,
    postradam za tu cenu handsfree .

Super navigace

• DNES JSEM SI JEL PRO TUTO NAVIGACI A BYL JSEM VELICE PŘEKVAPEN CO SE MI V OBCHODĚ KASA SNAŽILI PODSTRČIT.OŠUNTĚLÁ KRABIČKA BEZ VRCHNÍCHO IGELITOVÉHO OBALU ASI VYSTAVENÉ NEBO OPRAVENÉ ZBOŽÍ.NA MŮJ DOTAZ PROČ KRABIČKA NEMÁ VRCHNÍ OBAL ODPOVĚDĚL JESTLI SI CHCI ZKONTROLOVAT ÚPLNOST BALENÍ?????? TUTO NAVIGACI JSEM NEPŘEVZAL.NECHAL JSEM SI ZASLAT DOMŮ DOUFEJME NOVOU.VELIKÉ PŘEKVAPENÍ MĚ ČEKALO DOMA KDYŽ JSEM OTEVŘEL EMAIL KDE NA MĚ ČEKALA ZPRÁVA Z KASY DOPRAVA ZDARMA+DOBĚREČNÉ 40KČ, 40 KČ VEM ČERT ALE TA DRZOST JE ZARÁŽEJÍCÍ .TOTO BYL ASI MŮJ POSLEDNÍ NÁKUP NA KASE.

KVALITU ZATÍM NEMOHU HODNOTIT

Velká spokojenost

• , zakoupeno v KASA.cz

• Bohužel musím přepsat své původně kladné hodnocení.
    • Navigaci jsem zakoupil na Kasa.cz dne 5.2.2016 a 2.5.2016 jsem jí již odesílal na reklamaci.
    • Po vyjmutí z přihrátky vozu již nenaběhla a následně mi nebyla reklamace uznána. proč to vážně netuším?!
    • Za mne s touto značkou končím a s Kasa.cz také.

Bohužel musím přepsat své původně kladné hodnocení.
    Za mne s touto značkou končím a s Kasa.cz také.

• , zakoupeno v CZC.cz

• všechno

mohu jen doporučit

• Vše
    • Hlasová navigace si plete držte se vlevo nebo vpravo.Stačilo by opraví software

Je to již moje třetí navigace od společnosti TomTom a opět výrazně lepší než předcházející

• , zakoupeno v KASA.cz

Spolehlivá a velmi přesná navigace