RoyalTek Bike GPS

• Perfektně naviguje
    • Trochu složitější ovládání

Celkově v pohodě

• mnoho funkcí a nastavení, profil trati, hlasová navigace,
    • výdrž baterie, horší čitelnost na sluníčku, držák na představec kola, neni zde tyčka na ovládání dotykové obrazovky - hlavně je to nutné na přepínání mapového podkladu,
    • Horší nastavení navigace na průjezdové body a nalezení nejvhodnější cesty.

Výhodou tohoto zařízení je jeho všestranné použití turistika, cyklo a pro autonavigaci. Používám ji především na kolo kde je možné nastavit mnoho fukcí a postupně se jimi prokousávám.
    Navigaci jsem si nainstaloval svépomocí na představec. Nevýhodou na uchycení je i upevňovací šroub na spodní straně kde hodně vyčnívá a je málo přístupný.
    Velká nevýhoda zařízení je malá kapacita baterie.Pokuď pojedete na celodenní výlet tak vám baterie určitě nevidrží. Zakoupil jsem si i druhou baterii. Pro její nabijení používám jinou nabiječku než přístroji, je to výhodnější. Nabiječku pro NP120 jsem si musel koupit v jiném obchodě, neboť ji zde neprodávají.

• , zakoupeno v SmartGPS

• Bezproblémová obsluha i pro laiky.
    • Výdrž baterie.

Vzhledem k dlouhé výdrži baterie je produkt vhodný i pro cyklistiku. Na první nabití mi baterie vydržela přes 8 hodin.

Úhlopříčka displeje
3.5 palce

Navigace auto, cyklo i pěší hlasová navigace a skvělé české mapy SmartMaps - trip computer záznam trasy, výškového profilu, statistiky - kvalitní elektromagnetický kompas - bez GPS neztratíte směr - barometr - aktuální hodnoty výšky - MP3 player, Photo viewer - držáky na říditka, do auta sučástí balení - autonabíječka a síťová nabíječka 220 V součástí balení Podrobné parametry navigace

• Plánování tras při použití map SmartMaps lze v PC.
    • Výměna baterie v přístroji je možná jak v mobilu.
    • Universální použití od turistiky až po automobily.
    • Systém map OSM umožňuje používat navigaci v zahraničí včetně plánování tras.
    • Odolná dostatečně pro použití na turistiku a na kolo.
    • Vzhled map odpovídá tištěným mapám.
    • Lze dobíjet na kole přes systém z dynama kola v náboji a tudíž není problém se stavem baterie.
    • Větší váha a robustnější rozměr proti jiným přístrojům ale vynahrazuje toto svým alternativním využitím.

Velká spokojenost s využitím na pěší tůry, na kole, v autě.
    Ze tří navigačních přístrojů, které jsem měl je ten nejlepší.

• Perfektně naviguje
    • Trochu složitější ovládání

Celkově v pohodě

• TURISTICKÉ MAPY,VHODNÁ PRO CYKLISTY
    • ?

VELMI DOBRÁ.NÁVOD V PDF JE NA TÉTO ADRESE:

• mnoho funkcí a nastavení, profil trati, hlasová navigace,
    • Horší nastavení navigace na průjezdové body a nalezení nejvhodnější cesty.

• Dobré mapy, hlasové pokyny
    • Plánování tras oproti Garminům nedokonalé.

Naprosto souhlasím s p. Dudkem. Stálé vyjímání karty pro naplánování trasy či opravy je hodně otravné a pravděpodobně i škodlivé pro kontakty karty i přístroje. Je třeba jít pro inspiraci ke Garminu. Měl jsem Garmin GPS Map 60 x, tak to mohu dobře posoudit.

• odolná
    • slušná výdrž baterie cca 8 hod
    • přehledné ovládání
    • mapy od SmartMaps
    • nefunguje připojení k PC přes USB - není přístup na SD kartu a tak chcete-li využít plánování trasy v PC pomocí dodaného PC manažeru nebo na kartě cokoli změnit nebo přihrát hudbu nebo fotky, musíte zařízení rozšroubovat, vyndat baterku a dát SD kartu do čtečky a pak zase zpět. Port USB slouží zjevně jen k nabíjení.

Na navigaci na kolo výborná, pro plánování a transport tras použitelná jen pro trpělivé a zručné, kteří ji budou stále rozebírat a skládat.

• , zakoupeno v SmartGPS

• Bezproblémová obsluha i pro laiky.
    • Výdrž baterie.

• , zakoupeno v SmartGPS

• Kvalitní mapy, rychlá navigace, pěkné zobrazení, zkrátka pěkná hračka pro věčné kluky.
    • Snad jen slabší baterie, ale koupil jsem i záložní a ještě jsem ji nepoužil. Škoda, že není k dispozici návod v pdf, radši bych si ho vytisknul a vklidu prostudoval, než na to civět online na internetu.

Rozhodoval jsem se mezi Garminem a Smartmaps a zvolil jsem raději tuto možnost, právě díky hezčím mapám, rychlosti zobrazování atd. Líbí se mi citlivost GPS hlavně kvůli geocachingu, v lese je detekováno 5 - 7 satelitů. Měl jsem možnost pracovat i s Garminem a neříkám, že recenzovaný přístroj je dokonalý, ale Smartmaps z něj dělají vyjímečný produkt na trhu. Tak asi tak.

• , zakoupeno v SmartGPS

• na kolo zatím nic lepšího jsem nenašel
    • chybí video návod na obsluhu
    • Nemá to chybu.
    • Malá výdrž na bateriji!!! 12 hodin????? Po šesti hodinach došla baterie ...???

Nemá to chybu.