GoClever Navio 505 FE

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• velmi dobrá cena
    • má vše,co jsem potřebovala
    • velký display
    • mno,je trošku pozadu dotyková klávesnice,kalibrovali jsme ji,ale stále se špatně zadává adresa,je to pomalé velmi,jinak se vším ostatním velká spokojenost,proto si ji necháme,za tu cenu ok.

na stránkách Leontýny,nebylo nic popsáno o výrobku,což je podle mého špatně,i přes to jsem objednala,našla jsem typ jinde na netu a posoudila co vše má a nemá,mrzí mě pouze ta dotyková klávesnice,je to hodně pomalé,špatně se zadává adresa,jinak vše ostatní je perfektní,dovede od domu k domu,nechám si ji i tak za tu cenu,jiné značky ji mají v této výbavě za nesrovnatelně jinou cenu,potěšil mě větší display 5",pěkně vypadá,tak snad dlouho vydrží.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• chybí podrobný uživatelský návod

doporučuji,,,

Úhlopříčka displeje
5 palce

GOCLEVER NAVIO 505. 5" navigační zařízení s rychlou odezvou a velmi snadným ovládání a používáním.

Výkonný čip GPS.

Vyznačuje se moderním čipem GPS a vylepšeným zpracováním přijatého signálu, tím dosahuje vysokého výkonu při stanovení polohy i při špatném GPS signálu.

Multimédia.

Pracuje také s multimediálními soubory, jako je hudba, filmy, fotografie nebo e-knihy.

Mapy celé Evropy.

Silniční síť, železnice, orientační body

Lesní porosty, pole, národní rezervace, řeky a jezera

Administrativní členění

Poštovní směrovací čísla

Téměř 10 milionů ulic s čísly domů

Více než 9 milionů kilometrů silnic

Více než 1,5 milionu bodů zájmu (POI)

Specifikace:

• Procesor: Mstar 500 MHz (ARM9)
  • Operační systém: Windows CE 6.0
  • Vestavěná paměť RAM: 128 MB DDR2
  • Vestavěná paměť: 4 GB flash MLC
  • Obrazovka: Úhlopříčka 5 ", barevná dotyková obrazovka TFT LCD (480 x 272 pixelů, 65 536 barev)
  • Modul GPS: Vestavěný přijímač GPS Mstar
  • Audio výstup: 3,5mm jack