Garmin Nüvi 66 ČR Lifetime

Produkt nemá žádné parametry.

spokojen

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hodnotím velmi pozitivně.
    • Nedostatečný výběr upevňovacích prvků.

Kvalita odpovídá značce, zatím jsem nenašel závažnější problém v navigaci. Aktualizace map dostatečně k dispozici. Upevňovací prvky by mohly obsahovat více variant - sklo, palubka, chladící mřížka apod.

Doporučuji.

• Veký display

Celkově spokojen

Produkt nemá žádné parametry.

6" GPS s funkcemi navigací vyšší třídy - otočný displej, přijímač dopravních informací a zobrazením případných dopravních informací, ass. žřazení do jízdních pruhů s náhledy křižovatek , fultextovým vyhledáváním cíle cesty, množstvím předehraných bodů zájmu včetně bezpečnostních kamer či školních zón pro vyšší bezpečnost při jízdě. Předehraná mapa 45 zemí ...

spokojen

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hodnotím velmi pozitivně.
    • Nedostatečný výběr upevňovacích prvků.

Doporučuji.

• Veký display

Celkově spokojen

• Rychlá

Trochu nelogická, některé užitečné vlastnosti jsem ještě neobjevil

• co nabízí, to plní
    • nemám žádnou negativní zkušenost

než jsem přistoupil k nákupu sledoval jsem recenze podobných výrobků a ujasnil si, co požaduji a podle toho vybral. OK. Doporučuji!

• , zakoupeno v Alza.cz

je to dárek k vánocům ale určitě bude bezva

zatím nemohu dál posoudit