Garmin Drive 40 Lifetime Czech

GPS jsem potřebovala jen pro účely dovolené v Česku,
    proto mi vyhovovala.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Dostatečné množství různých možností při používání
    • V mém věku již bohužel do zahraničí nejezdím, takže mi stačí jen mapa česka.
    • Poměrně malý displej.
    • Chybí papírový návod k obsluze, takže hledání správného postupu je trochu pomalejší.

Produkt jsem si vybral proto, že mým požadavkům zcela vyhovuje a také pro příznivou cenu
    Produkt mám teprve pár dnů ale dosavadní cesty proběhly bez závad. Displej je dobře čitelný a také hlasové upozorňování je podáváno včas.
    Byla to dobrá koupě a nelituji toho.
    Před tím jsem měl výrobek fy. MIO, který byl asi o 1000.-Kč dražší ale zdaleka nebyl tak dobrý

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Video a hudba
Bluetooth
Paměťová karta
400 g

GARMIN je české distrubuce, tzn. v českém jazyce s návodem. 4,3" navigace s bezplatnou doživotní aktualizací mapy ČR.

• Bezplatná aktualizace podrobné mapy ČR
  • Asistent řazení do jízdních pruhů
  • Upozornění na povolenou rychlost
  • Náhledy křižovatek

Navigace řady Drive 40 nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování automobilem potřeba. Jsou schopné vyhledat konkrétní adresu nebo město a navigovat řidiče nejrychlejší nebo nejkratší trasou k cíli. Použité mapy jsou stejně podrobné a stejně kvalitní, jako je tomu u dražších modelů. V ceně navigací je zahrnuto vše, co je k používání navigace potřeba, včetně stojánku a napájecího kabelu do automobilu.

Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada Drive obsahuje předehranou podrobnou mapu ČR s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná minimálně 1x ročně pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.

Další mapy se do navigace dohrávají pomocí paměťových karet ve formátu micro SD, pro které má navigace k dispozici volný slot.

Z navigačních funkcí oceníte:

• Asistent řazení do jízdních pruhů, který vás včas upozorní, do jakého jízdního pruhu se máte pro plynulou jízdu zařadit
  • Fotorealistické náhledy křižovatek s realistickým zobrazením složitějších dopravních uzlů
  • Upozornění na povolenou rychlost, které zobrazuje maximální povolenou rychlost pro silnici, po které jedete
  • Upozornění na překročení povolené rychlosti, které červeně zobrazí aktuální rychlost v případě, že jedete příliš rychle
  • Upozornění na místa s měřením rychlosti

Náhledy křižovatek, asistent řazení do jízdních pruhů

Navigace řady Drive pomáhají řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu a s lepší orientací v křižovatce pomocí funkcí Asistent řazení do jízdního pruhu a Junction View (náhled křižovatky).

Snadné a přehledné ovládání

Všechny navigace řady Drive nabízí české ovládání a českou hlasovou navigaci. Řidiče také potěší možnost vyhledávání adres podle orientačních nebo popisných čísel, díky kterému je možné vyhledat adresy nejen ve městech , ale i menších obcích.

Vlastnosti, technická specifikace modelu Drive 40 Lifetime Czech:

• displej: 9,7x5,8 cm, úhlopříčka 4,3" (10,9 cm)
  • rozměry: 12.6 x 7.8 x 1.9 cm
  • hmotnost: 149 g

Srovnávací tabulka jednotlivých modelových řad navigací DRIVE. Modely v jednotlivých řadách se pak liší velikostí displeje, předehranými mapami a možností příjmu dopravních informací

• , zakoupeno v Electro World

GPS jsem potřebovala jen pro účely dovolené v Česku,
    proto mi vyhovovala.

• rozměry navigace
    • držák (drží na skle výborně)
    • velikost displeje je dostačující
    • naviguje skvěle
    • přehledné jednoduché MENU
    • zná čísla popisná (ne ale všechny-vyzkoušeno)
    • příjemný navigační hlas
    • vždy výběr ze dvou tras
    • navádění do jízdních pruhů (ne ale vždy)
    • spousta možností jak vypočítat trasu
    • možnost doinstalovat body zájmu POI (www.poi.cz),např. hrady,zámky atd.
    • jednoduchá aktualizace map
    • vyjmutí navigace z držáku- vývojaři z Garminu byli asi namol
    • práce s mapou,např přiblížení určitého bodu na mapě-Garmin má co zlepšovat ( TomTom a Mio na tom nejsou lépe)

Navigaci mohu dle svých zkušeností vřele doporučit,vždy nás dovedla kam jsme potřebovali

• Zobrazuje i čísla popisná a navede přesně. Hlas je příjemný a hlasitý.
    • Zatím jsem nic neshledal.

Doporučuji-za málo peněz docela dost muziky.

• Super. Zatím nezklamala.
    • Nic.

Pro ty,kteří chtějí " papírový " návod k obsluze.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Dostatečné množství různých možností při používání
    • V mém věku již bohužel do zahraničí nejezdím, takže mi stačí jen mapa česka.
    • Poměrně malý displej.

Byla to dobrá koupě a nelituji toho.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• lehké a srozumitelné ovládání, náhled do křižovatek